Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten a XI. kerületben a...

Budapesten a XI. kerületben a Feneketlen-tónál el lehet menni valahol WC-re?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ülnénk ki hosszabb időre, kérdésem, hogy található ott nyílvános WC, esetleg olyan étterem/kocsma ahová be lehet menni WC-re? Előre is köszi!

2020. szept. 5. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Még tartsd vissza egy órát, és utána megírom.
2020. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a nevére nem emlékszem, de múltkor amikor arra sétáltunk volt egy hely, ahol lépcsőn kellett lemenni a WC-khez. Szabadtéri szórakozóhelynek tűnt. Meg étterem is van a tó mellett, ha fogyasztasz, akkor lehet ott is.

Illetve talán mobil WC-t is láttam ott.

2020. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Legközelebb szerintem a Móriczon találsz ilyet. Ott vannak pl. gyorséttermek, vagy talán az aluljáróban van nyilvános budoár, de ebben nem vagyok biztos. A bevásárlóközpontban biztos van, ráadásul ingyenes is. Hmm, de rég voltam arra, a régi szép idők... Na, majd elmegyek és megnézem milyen szép lányok vannak...
2020. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
De nyilván ott is van valahol, a közelben, csak eldugták...
2020. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Móriczon van mcdonalds
2020. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Közben kimentem és megneztem. Van ott a szórakozóhelynél, ahol le kell menni a lépcsőn. Illetve van kirakva kettő nyilvános bódé is.
2020. szept. 5. 12:26
 7/11 anonim ***** válasza:
A Kosztin-, és a Móriczon egyaránt van nyilvános WC, a Móriczon tuti az aluljáróban.
2020. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Móriczon ott az Allee.
2020. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Viszel egy "wc" táblát s kiakasztod az egyik bokorra addig, amíg "folyik" a dolgod;)


Vagy speciális betétekkel indultok kirándulni...


A lépcsősöket évtizedek óta bezárták, egy elmúlt kor maradványa...a bódé meg a melósoké-zárva;)

2020. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es. Te tudsz olvasni? Mondtam hogy megneztem. Mindkettő nyitva volt.
2020. szept. 5. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!