Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok tudok ismerkedni....

Nem tudok tudok ismerkedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok. Szinte egyáltalán nem megy az ismerkedés. Össz vissz 4-5 emberrel beszélek. Valamiért félek emberekkel ismerkedni, mert túlgondolom az egészet. Sok kínos szituációban volt részem az elmúlt években és tudom hogy ezekre kb már senki sem emlékszik, de nem tudok elvonatkoztatni ettől. Folyamatosan rossz érzésem van ezek miatt és félek attól hogy megint beégetem magam és ezért nem merek új emberekkel beszélni. Lányokkal se nagyon beszélek ugyan ez miatt. Tudnátok valamit tanácsolni?

2020. szept. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Írj instagrammon rá pár szimpatikus emberre profil alapján és hátha neten könnyebben tudsz ismerkedni!

Nekem is ez van amúgy,élőben nem akar velem senki beszélgetni mert bunkónak és unalmasnak tartanak,de instán megy mindenkivel a duma!

Próbáld csak ki megéri!

Amúgy én is 10.-es vagyok(:

2020. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Velem ugyanez van, együtt érzek veled. Hát így nem sok mindent tudok tanácsolni. Nem mindenki ugyanolyan, nem kell magadból extravertált embert varázsolnod a lányok kedvéért. :) Idővel majd találsz valakit. 15/l
2020. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress csöndesebb embereket és velük kezdj el beszélgetni, mert ők is ugyan úgy vágynak a társaságra, amikor pedig eszedbe jutnak a kínos dolgok csak gondolj másra (pl:egy jó közös emlékre az egyik barátoddal) nálam bevált. l5L
2020. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok vele, hogy sajnos nehezebben tudok ismerkedni.
2020. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szivesen beszélgetek veletek! :)

23/F

2020. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beszélgessünk :)
2020. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!