Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha meg vagyok...

Mit tegyek, ha meg vagyok győződve róla, hogy nem vagyok emberek közé való?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 15:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod ezt?
2020. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Ne menj emberek közé
2020. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Főleg, mert mikor 4 vagy 5 éves voltam és néztem az Aladdin-t mikor a jázminra kiabál az árus aztán le akarja vágni a kezét, arra felizgultam. Kicsit megijedtem, de egyböl megállapitottam, hogy mazohista hajlamaim vannak.

Meg általános iskolában véletlen egy követ dobtam egy másik fiúra, szóval agresszív is vagyok.

2020. szept. 6. 15:49
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyen problémáid vannak lehet jó lenne elmenned egy pszichológushoz, hogy feltárjátok ezeknek az érzések ék a hátterét és hogy ezeket hogyan kezeld. Szerintem ne állj ehhez úgy, hogy nem vagy emberek közé való, hanem hogy azokat a problémák amik zavarnak téged és a környezeted hogyan oldhatnád meg.
2020. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Rendben értem, már öt évesen tudtad h. mazohista hajlamaid vannak. Ez tetszik, szuper értelmes kiskölök lehettél iszonyatos lexikális tudással.

De most komolyan mi a gond jelenleg?

2020. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát hogy nem megyek emberek közé.
2020. szept. 6. 16:23
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha Neked így jó akkor ne menj. Ha pedig nem jó, akkor menj.

Mivel nem írod miért ez a meggyőződésed nem hiszem h. segíteni tudnánk.

2020. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"hogy mazohista hajlamaim vannak."


Bocsánat, nem mazohista, szadista.

2020. szept. 6. 16:57
 9/22 A kérdező kommentje:

Egy hajszál választ el attól, hogy sorozatgyilkos legyek. Óvodában megnyomkodtam egy lány hasát műanyag késsel. Általánosban elképzeltem, hogy a lányokat elrabolom, és az alagsorban megkötözöm. Elképzeltem, hogy guillotine alá rakom a fejüket.

Ez még szerintem se normális, de ilyenkor ez nem tudatos, de mindig ilyen gondolataim támadnak.

Már konkrét lefejezéseket rajzolok.

2020. szept. 6. 17:01
 10/22 anonim ***** válasza:
Leszünk barátok?:D
2020. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!