Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztálytársaim tanáraim...

Az osztálytársaim tanáraim meg úgy általában a körülöttem lévők megnéznek, furcsának tarthatnák ha folyton esernyőt vinnék magammal az iskolában és magammal hordanám?

Figyelt kérdés

akarok venni egy önvédelmi esernyőt (néha-néha beindulnak a r0mák) és nem tudom hogy emiatt belém köthetnek e vagy úgy készüljek hogy az emberek furcsálni fogják vagy hülyének néznek e?

Továbbá az a bibi hogy le kell adni (de azt nem tudom hogy mit csinálnának ha csak úgy betoppanok vele) azzal mit tudnék kezdeni?


nyugodtan irjátok az igazat sőt kérem csak bunkozni nem kell

a hasznos válaszokat köszönöm:)



2020. szept. 6. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van csomó olyan hátitáska aminek az oldalán van egy háló, na az pont esernyő tartónak van kitalálva, ott nem gáz
2020. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, én egyetemre is úgy járok, hogy ott van a táskámban egy esernyő, télen-nyáron. Soha sem tudhatod, mikor jön egy nagyobb zivatar, teljesen random.
2020. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen esernyő? Hosszú, vagy összecsukhatós?


Utóbbit simán beteheted a táskába, azt azért gondolom nem vizsgálják át?

2020. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Elárulod hogy önvédekezel esernyővel? Komolyan érdekel...
2020. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Volt olyan osztálytársam akinél mindig volt esernyő, nem tartottuk furcsának, de az kicsi és összecsukható volt, nem pedig olyan nagy. Viszont engem is érdekelne, hogyan akarsz vele önvédekezni. Fejbe vágod vele a másikat? Vagy hasba bököd? Nem kötözködés, tényleg érdekel.
2020. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

mindenkinek: ez nagy esernyő bocs ez lemaradt

utolsó kettőnek: ennek a lényege hogy szinte törhetetlen értsd

pl: van két szék rá rakod mintha híd lenne és ha rá álsz elvileg 80 kg -ig bír a másik meg hogy egyrészt oktatják is különböző önvédelmi sportokban a használatát, másrészt gondolom inkább ütő fegyvernek használom lehet azt anélkül is hogy csak kalimpálnál.

vidik:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=KhVFC4POya8&..


https://www.youtube.com/watch?v=4f3j9ceAfik&feature=emb_logo

2020. szept. 6. 17:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!

Hát, az ilyen nagy esernyőt nem túl kényelmes magunkkal cipelni minden nap, de esernyő-esernyő, senkinek semmi köze hozzá, hogy mi alatt nem akarsz megázni.

2020. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

kösz 7

jöhetnek még kiváncsi vagyok még véleményekre.

2020. szept. 6. 18:19
 9/19 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel egy paprikaspray-t inkább?

Berakod a táskába és gond letudva

2020. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, amúgy olyanra gondoltam mint ennek a bal oldalán van a zseb.

[link]

2020. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!