Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy ahogy...

Miért van az, hogy ahogy elkezdődött az iskola nagyon fáradtnak és gyengének érzem magam?

Figyelt kérdés

Első naptól fogva minden délután kb 9-ig alszom, alig állok a lábamon. Az órákon van, hogy nem tudom nyitva tartani a szemem.

Tényleg az iskola megbetegít?

Egyszer kétszer volt, hogy iszonyúan fájt a torkom csak úgy a semmitől, a víz kivert, és alapból 0-24-ben hulla fáradt vagyok.


2020. szept. 6. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom én, megváltozott a napirended. Akárhogy nézzük, kb fél éve nem volt suli, onnantól kezdve, hogy bevezették a távoktatást, ami ha jól működött is, akkor is más, mint korán kelni, elkészülni, utazni, aztán ezt nap végén megint eljátszani, hogy utazni.


Én is mosott kaki vagyok. Korán kelek, készülök, kutyát sétáltatok, bemegyek, ott vagyok 7 órát, aztán haza.

2020. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hááát. talán. bár azért voltak kemény tanáraim tavaly akik pontban reggel nyolckor zoomoztak... szóóóval 7:45-kor már ébren voltam.

Edzeni edzettem nagyon sokat. sőt sokkal többet, mint normál sulis napokon.

Szóval nem értem mi lehet ez. Úgy igazából nem nagyon változott semmi. kicsit korábban kelek, de ugyanannyit tanulok.. Sőt. többet is alszom.

2020. szept. 6. 20:17
 3/8 anonim válasza:
54%

Ez tényleg érdekes, mivel velem is valami ilyesmi van.

Tavaly suliból hazamenve soha nem volt semmi bajom, de egyszer csak elkezdtem fáradtnak érezni magam délutánonként és ezt majdnem minden hétköznap. Aztán távoktatás közben, nyáron semmi ilyesmi nem történt, de most újra fáradékony vagyok délutánonként és olyan mintha torokfájásom lenne az esti órákban, nap közben meg teljesen jól vagyok

2020. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Lefárasztanak az emberek, meg az hogy közösségben kell lenni. Én társasági lény vagyok de még így is kidőlök minden nap végén.
2020. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Inkabb szorongas. Az gyengit le es attol leszel beteg. Velem ugyan ez volt anno suliba. A szorongasnak tobb fajtaja van, ahogy en tapasztaltam. Mindegyik mast valt ki. Van peldaul a vizsga elott erzett, amikor izzad a kezed meg ver a szived. De van az a tipikus felelem is, amikor mondjuk olyan helyre kell menned ahol bantanak. Na nekem suliban mindig az utobbi volt. Szinte mar inkabb kronikus stressznek hivnam. Ugye a stressz legyengiti a szervezetet, szoval en is folyamatosan megvoltam fazva es minden betegseget elkaptam. Izzadt a kezem, a honaljam stb. Reggelente meg a hasam is ment. Erdekes modon mas nem kuzdott ilyen problemaval. :D mondjuk masokat nem is szekaltak. Amint kikerultem sulibol minden ilyen tunet megszunt. Evek ota nem kaptam el semmilyen betegseget.
2020. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Vagy az "fáraszt le", hogy most már nem lehet azt csinálni, amit akarsz, vagy a sok semmittevés az órákon és a szünetekben. Hidd el, utóbbiban el lehet fáradni.
2020. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem front is volt. Azért mondom, mert én dolgozok, tehát az ezelőtti meg a mostani hetem is ugyanúgy ment, de ez az utolsó valami embertelen volt nekem is, délelőttönként csak szédelegtem. Úgy éreztem a vérnyomásom az egekben, de ha megmértem inkább alacsony volt. Próbáltam sokat aludni, de különösebben nem segített. Ja és az allergiaszezon is elindult.
2020. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6: talán mert volt olyan nap távoktatás alatt amikor azt csiáltam amit akartam? jó igaz otthon voltam, akkor tanultam amikor akartam, de attól még tele volt a napom. nyár meg olyan volt mint mindig. sosem volt ilyen szeptemberem. tavaly se. pedig tavaly is volt nyár :)
2020. szept. 6. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!