Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan keveredhetnék be...

Hogyan keveredhetnék be bármilyen házi buliba Budapesten?

Figyelt kérdés
1 éve költözte ide, alig ismerek pár embert, programozok elég sokat, voltam már klubbokba, jók de nem olyan mint egy házibuli, valami ötlet? Hol keresgéljek, vagy valami közös ismerkedési hely alapján? Fogalmam sincs...

2020. szept. 6. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Házibuliba nagyon sehogy se, ha nincs semmi ismeretséged. Szórakozóhelyekre viszont gond nélkül járhatsz.
2020. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen abba tisztában vagyok:)) Akkor valami ötlet ismerkedésre? Ez mondjuk eléggé átalános már... Lehet nem ebbe az irányba kellene gondolkodjak.
2020. szept. 6. 21:18
 3/3 Nemide válasza:
Én általában csak besetalok aztán ha valaki megkerdezi ki hívott meg mondok egy random nevet ha aztmondjak nincs akkor biztos késik😂párszor már bejatszottam de csak egyszer raktak ki, mondjuk akkor nagyon 😂😂😂
2020. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!