Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátkozásnak tűnt de MLM...

Barátkozásnak tűnt de MLM lett a vége! Most hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Szomszédom az illető, egy megnyerő férfi. Együtt sétáltatjuk a kutyákat, összebarátkoztunk. Elhívott egy grillpartira a barátnője házába. Örültem a dolognak mert évek óta nincsenek barátaim. Készültem a bulira, vittek ajándékot is. Ott derült ki, hogy többen vagyunk hasonlóan meghívva és a valódi házigazda az MLM főnök (vagy mi) és a felesége. Igaz, grilleztünk is, de a lényeg az volt, hogy előadást tartott, megszerezhető pénzösszegekkel dobálózott és a végén bedobta, hogy csak most 500 ezer a belépőcsomag, na ki tart velem?

Rendkívül kellemetlen volt, szégyelltem magam hogy így rászedtek és a hülye fejemmel azt hittem, hogy végre valakik barátkozni akarnak velem.

Most hogy kéne viselkednem ezzel az emberrel aki rászedett? Nem tudjuk elkerülni egymást, én meg nem vagyok veszekedős fajta. Tegnap meg ma hajnalok hajnalán vittem le a kutyát nehogy találkozzunk, de ez így nem tartható állapot.


2020. szept. 8. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan megmondod neki, hogy az MLM nem a te világod. Egyszerűen, magyarul, felhang nélkül.
2020. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan az első mondja. Na meg sokaknak még 20ezer ft sincs a zsebében amivel mehetne valamerre, nemhogy 500K. Ezt is nyugodtan megmondhatod.

Pl, hogy ha lenne ennyi pénzed akkor a tengerparton üdülnél.

Hozzászoktak ők már az elutasításhoz, ezen ne is akadj fenn.

2020. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne te szégyelld magad, hanem nekik kellene, amiért ilyen ocsmány módon húztak be a csőbe...


Az MLM kb 20 éve megbukott, néhány balek tartja el a mai napig azt a maroknyi embert, aki ebből meg tud élni.

2020. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Csalódtam benned; az őszinteség és a jó szándék helyett az egyéni érdekeid és az anyagi haszonszerzés motivált téged."
2020. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén és világosan mondd meg, hogy “köszi, de semmiképp”. Ne találj ki kamu szöveget, meg ne háríts, hogy “majd meglátjuk”,

Mert addig fog nyomulni.

2020. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Elküldeném a pitába...az ilyennek nincs tisztessége...pfff.

Szégyenkezzen ő, te meg csak sétálj a kutyával tovább.Ha zaklat, le kell fújni gázsprayvel...gusztustalan s élősködő pióca az ilyen.

2020. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En meg 500 forintos labkenocsot se lennek hajlando ilyen talalas utan venni. Nagyon kinos, ahogy ok jartak el. Baratsag nem ugrott, mert nem volt. Legyel nyugodt, tavolsagtarto. Tudd azt, hogy te normalis vagy, o pedig iszonyuan kinos.
2020. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!