Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 23 (mindjárt 24) évesen gáz...

23 (mindjárt 24) évesen gáz esti bulikban oda menni 18/19 éves lányokhoz?

Figyelt kérdés
Főleg hogy ha picit idősebbnek is nézek ki, általában 28 ra tippelnek, valahogy úgy érzem mivel ki maradt jó pár kaland az életemből így kapásból kiváncsibbá tesznek a nálam fiatalabb csajok akikkel annó ki mentem volna mikor 19 voltam de sose volt tököm hozza...

2020. szept. 12. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz. Minél tökösebb vagy annál jobb. Viszont sajnos a genetikád nem a legjobb, ha 23 évesen idősebbnek néznek téged. Én 30 éves vagyok, de 20 évesnek nézek ki, ilyen szempontból, jobban tudok sakkozni a korommal. Bár ez lánytól is függ, mert valakinek az idősebb, szakállas arc jön be, és nem a kölyökkép.
2020. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
63%

Hali. Hát igazából nem nagyon. Attól függ,hogy azért keresed a fiatalabb lányokat,hogy lefektesd vagy csak azért hogy megimserj egy normális lányt.( Ami van még de már ritka ..)

Ha az első opció inkább magamba tartom a véleményem és reménykedem,hogy nem vagy olyan..


Viszont nekem a párom 7 évvel idősebb (24 éves most én 17 vagyok )



17/L

2020. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne
2020. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Buliban lehet hogy ilyen nézetű csajokkal találkozol.

Én más helyeken is ismerkednék.

2020. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy a genetika-e, max annyi, hogy a szemem alatt párnák lettek meg hajam kezdett hullani picit szóval gondolom a miatt, de többször is hívtak jó képűnek szóval gondolom nem annyira vészes, köszi amúgy a bíztató kommentet! :)
2020. szept. 12. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
ez az elsőhöz szólt
2020. szept. 12. 21:04
 7/8 A kérdező kommentje:
második, az utóbbira gondoltam inkább :D csak új vagyok Pesten és partykon kívűl nem igazán tudom hol lehetne ismerkedni, napközben eléggé rohangálnak az emberek
2020. szept. 12. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

24 évesen felesleges is próbálkoznod 19 éves csajoknál,

mert azokat elhalásszák a nálad jóval idősebb -már egzisztenciával rendelkező- pasasok.

2020. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!