Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért unom magam? Kis túlzássa...

Miért unom magam? Kis túlzással mindig,mindenhol,mindenhogy. Ha iskolába vagyok, akkor van kivétel legtobbszor. De sokszor ha van társaságom,akkor is fáraszt,untat. Ha egyedul vagyok, nincs ötletem mit csinálja, mindig csak a telefonom marad.

Figyelt kérdés
Nekem ez így nem jó. Ha akt8van részt veszek egy társalgásban, akkor is hamar vége a kedvemnek. Főleg tanácsokat szeretnék most kapni, hogy mit csináljak ha egyedul vagyok, olcso/ingyen hobbikra gondolok. Olvasni rég nem szeretek, arra is ráuntam. Problémáim vannak az önértékeléssel is, sokszor igen kevésre tartom magam. Vannak barátaim, akiket bírok, de mint mondtam untat egy óra után kb minden. Nem hiszem hogy az lenne a gond hogy mindent megkapok, legtobb dologért meg kell szenvednem. Saját megítélésem szerint. Kéne valami ami lekot ha egyedul vok. És ha haverokkal vagyok akkor ne unjam el az egészet. 16/F

2020. szept. 14. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez mar szemelyisegzavar
2020. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát.. ilyenkor azok akik értenek ehhez két dolgot javasolnak.

Az első az hogy alkoss valamit vagy tűzz ki magadnak egy célt amit elérsz. Ez lefoglal és a sikerélmény miatt jobb lesz az önértékelésed is, jobban érzed magad.

A második az aminek kevesen futnak neki az egy szakember. El kell menni egy pszichológushoz, aki megismer és ezáltal fog neked tudni személyre szabottan tanácsot adni.

Sajnos az ilyen jellegű gondra nincs ingyenes/gyors konzerv megoldás.

2020. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Járj el kirándulni, túrázni. Vagy akár bringázni, futni.


A mozgás jót tez a testnek és a lelki egyensúlynak is. Mellette ki lehet tűzni célokat, minél többet minél gyorsabban, stb. Teljesítménytúrák is vannak, ahol mindig lehet új célokat találni.


Plusz jól is hangzik társaságban is, hogy ezt csinálod, mert egyrészt sport, másrészt "átlag" embernek is lehet benne sikerélménye.

2020. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!