Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történik a szórakozóhelyeke...

Mi történik a szórakozóhelyeken este 11 és hajnali 2 óra között hogy akkor van a legnagyobb forgalom (aminek most kampó)? Hogy mennek ezek utána dolgozni?

Figyelt kérdés

Kijött a szórakozóhelyek kötelező zárásáról szóló rendelet, este 11kor kaputt!

Olvasom a cikket

„A vendéglátóhelyek nagy részének a forgalma 11 és hajnali 2 között realizálódik, tehát ez nagy csapás, de már a sokadik“


A budapesti vendéglátás nagy részben a 11 utáni forgalomra épül

[link]


Tessék elmondani már nekem, aki soha az életben 1x se volt semmiféle szórakozóhelyen se este 11kor se hajnali kettőkor, se semmikor

- mi történik az ilyen helyeken este 11 után hajnali kettőig hogy akkor van a legnagyobb forgalom?


- voltaképp ezek az emberek akik hajnalig ott héderelnek, hogy mennek másnap dolgozni? Vagy a kérdés maga is naiv?


2020. szept. 20. 09:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván aki hétköznap ott héderel, az nem megy reggel dolgozni. Hétvégén meg nagyobb az élet logikusan.

Amúgy sokan alapoznak, készülődés közben otthon iszogatnak a haverokkal, stb, ezért lesz késő éjszaka, mire eljutnak a szórakozóhelyre (ezt átlagolják 11nek). Aki pedig keményen nyomja vagy korábban kezdte, az éjszaka kifárad, ezért maradnak hajnalra kevesebben.

2020. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
15%

"Amúgy sokan alapoznak, készülődés közben otthon iszogatnak a haverokkal, stb, ezért lesz késő éjszaka, mire eljutnak a szórakozóhelyre (ezt átlagolják 11nek"



Na hát ennek vége egy jó ideig. Remélem az összes ilyen retek hely csődbe megy, amúgy is bűntanyák ezek.

Tisztességes ember nem ér rá hajnalig fetrengeni iszogatni.

2020. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
SOkan meló után végeznek 10kor és mennek inni kb 11 körül
2020. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

Akik itt ócsárolják azokat, akik szórakozóhelyekre járnak, azok milyen életet élnek? Realizáljátok, hogy egy pub is szórakozóhelynek számít, ahová beültök sörözni a haverokkal?


Ti mit csináltok hétvégenként este? Egyetemistákról hallottatok már?


Kinek képzelitek magatokat, hogy bárki felett ítéletet mondjatok?

2020. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
30%
és aki este 11kor még iszogat az másnap reggel hogyan kel fel? hogyan van munkaképes állapotban? én 11kor már rég alszom hogy reggel 6kor kelni tudjak.
2020. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
15%

"Ti mit csináltok hétvégenként este?"


Házimunka bevásárlás, sport, aztán estére már mosogatórongy vagyok és örülök ha ágyba dőlök. Én ezt csinálom hétvégén.

Már ha nem rendelnek be hétvégén is a melóhelyre, mert akkor még ezt se csinálom.....


Ja és egyetemista? Én is voltam az. Soha 1x se voltam "szórakozóhelyen"

2020. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy nem, A szentéletű gyakoris csak dolgozni jár és tanulni.
2020. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
5%

Hát én amíg tanultam addig valóban tanultam és ennyi. mióta dolgozom azóta meg dolgozom és ennyi.

Munka utána haza házimunka bevásárlás és ennyi. Hétvége? örülök hogy luk van a valagamon és végre nem kell menni sehova.

Szent élet nem szent élet sokan élnek épp így ahogy én


Munka haza ágy alvás. Munka haza ágy alvás.

2020. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sokan mmunka után még eljárnak szórakozni. VAn a réteg aki 5-6 körül végez , ők is úgy 7-8-ra ott vannak, + akik 10 körül, ők 11-re vannak ott. legalábbis sok munkatársam ment 10 óra után még szórakozóheyre. De aki 10kor végez az általában délutáni műszakban van 14-13 körül kezdi a munkát ki tudja magát pihenni, aki meg délután végez az 7-8 körül kezd. Ez főleg a fiatalokra jellemző. Az egyetemisták is vagy tanulnak estig és órán vannak , vagy dolgoznak, így szintén este indul be ott is a buli.
2020. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tippelem, sokan addigra már egyre reszegebbek, ezért egyre kevésbé tudják kontrollálni, hogy mennyit fogyasztanak, ezért egyre többet, innen a nagy éjszakai bevétel.

Jo esetben délutános műszakban dolgozik, aki 2-ig marad.

2020. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!