Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bevállalnád hogy szakmai...

Bevállalnád hogy szakmai gyakorlaton ebéd időben hallgasd ahogy Pistabácsi zsidózik?

Figyelt kérdés
Oké hogy mindenhol vannak furcsa emberek, de amikor Pistabácsi zsidózik az étkezőasztalnál az nem olyan mint Eric Cartman. Valósággal fröcsög a nyers gyűlölet ami szétmarja a lelkedet. Rajtam kívűl két tanuló is bevállalta hogy ott ül és hallgatja majd az egyik kifakad hogy nem bírja engem meg utálnak mint a sart mert nem ülök ott és hallgatom hogy nem vállalok közösséget meg szolidaritás meg ilyenek oké hogy a dolgoknak ára van de a szellemi épséged a lelki egészséged?
2020. szept. 21. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Őket mi kötelezi arra, hogy hallgassák? Közöld velük, hogy ők is nyugodtan ehetnek máskor.
2020. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondták a kor tisztelete megkérdeztem tőlük: és az mit jelent

nem válaszoltak és mondtam nekik hogy csicskák vagytok.

Azt is kérdeztem tőlük hogy miért nem ülnek ott egésznap mi az a fél óra a kor tiszteletére áldozatos urak.

2020. szept. 21. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csatlakoznék.

Szimpatikus ez a bácsi.

2020. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

XD Persze motivációs tréningeket tartok nekik hogy nem érdemes olyan dologgal foglalkozni amin nem tudnak változtatni

És persze én is elvagyok az öreg Pistabával de nem fogok úgytenni mint akit érdekel mert az tiszteletlenség méghogy ő mondja meg nekem hogy hogyan tiszteljem ez olyan mint az önkielégítés.

2020. szept. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!