Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy ilyet beszóltak nekem az utcán, hogy "egyet kéne zökni rajtad, aztán beesnél az autók közé és ott döglenél"?

Figyelt kérdés

Egy csaj volt a barátnőjével és egy gyerek volt rá kötve, igen érdekes pozícióban, de a gyereknek az nem egészséges, az tuti. De nem ez a lényeg, csak hogy neki is be lehet szólni... Meg mintha a híd alól szabadult volna..


Nevetnek rajtam a barátnőjével. Mikor mellém értek, közölte ezt. Biztosan nem ismert korábbról...


Feltörte a lábamat a cipő, lehet látszott, de ezért idegennek ilyet.. Szép példát fog mutatni a gyereknek.


2020. szept. 23. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos már a csajok közt is sok a primitív, nemcsak a pasik közt, és ezután még csak rosszabb lesz minden... :(
2020. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Fel nem fogom, miért...


Vissza kellett volna, hogy téged is, de akkor ottdöglik a kölyköd is... De nem érdemes, nem is kisebbség volt.


Valószínűleg látszott rajta, mhogy feltörte a lábam, a járásomon, de akkor is. Ettől biztos jobb napja lett.

2020. szept. 23. 20:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hogy durva, de óriási parasztság is. Az írásodból az jött le, hogy kicsit sántítva jártál, mert kitörte a lábad a cipő. Na igen, de ő ezt nem tudhatta, éppenséggel egy mozgássérült is lehettél volna, ő pedig egy ilyeT hozzád vág... Hányinger keltő.
2020. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Áhh nem érdemes visszaszólni, illetve még az egy jó megoldás, hogy valamit visszaválaszolsz nekik külföldi nyelven, így azt hiszik, hogy nem értetted, amit mondtak neked. :)
2020. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan
2020. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a legdurvább, hogy valamelyikük lehet,hogy anyuka. Atyaég.
2020. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De, elég durva. Engem meg egyszer egy nagydarab, magas, bolond vénasszony majdnem kilökött a busz elé, mert furakodott előre(szándékosan csinálta). A lélekjelenlétemen múlt, hogy visszaugrottam. Látod, még olyan bolondok is vannak, akik meg is csinálják.
2020. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfi, vagy nő vagy? De végülis mindegy: idióta a nő, aki ezt mondta, érdemes lett volna visszamondani, hogy kb.: "Szép példát mutatsz a gyerekednek!".
2020. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, valószínűleg tényleg hülyén mehettem, de akkor is. Elmebeteg az ilyen.
2020. szept. 23. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyereke, azzal is mi lesz
2020. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!