Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok rendes életet...

Miért nem tudok rendes életet élni?

Figyelt kérdés
Felkoltoztem Miskolcra és ugy elek mint egy remete,munkaba megyek haza jövök alszok pihenonapjaimban se megyek sehová nincsenek barataim ott se voltak ahol eltem csak pár, introvertalt tipus vagyok foleg ahogy koraszulott voltam meg kisebbsego komplexusom is van,gyenge vagyok az életre nagyon,folyamatosan sírok hogy nekem miért jutott ez a része,miert nincs barátnőm aki szeret, miert nincsenek normalis barataim miert kell mindenert szenvednem,mar nem bírom,az jar az eszembe minek kelljek fel holnap vagy holnap után,folyamatosan elengedem azokat az embereket akik szeretnek nem adok magamnak eselyt, mert egeszen sulis korom óta belém beszéltek hogy szar vagyok es azota kuzdok magam ellen, mikor mar azt hiszem hogy vegre jo lesz minden es kicsit is boldog vagyok elvesznek mindent tőlem,semmi eletkedvem, semmi értelme élnem, csak egy eletre vagyom ami mindenkinek van de en ehhez gyenge vagyok.... Azt a 7-8 évnyi bantast nem tudom elfelejteni, főleg hogy külsőleg is bantottak ami megmaradt rendesen,sokkal erzekenyebb vagyok mint akarki lelkileg, ha a kulsommel bántanak egyből osszeomlok...onbizalmam sincs mert honnan lenne ha senki sem erősít...

2020. szept. 27. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem értek a pszichológiához, de szerintem te depressziós vagy. Jó lenne felkeresni egy pszichológust, hogy segítsen. Ha ő segít feldolgozni a problémáidat, akkor hidd el jobbra fog fordulni az életed. Ő az aki a legtöbbet tud segíteni.
2020. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Ebből a leírásból úgy tűnik, hogy depressziós vagy, én keresnék egy pszichológust. Egyébként meg kik beszélték beléd, hogy "szar vagy"? Olyan emberek, akiknek számít a véleményük? Mert én elgondolkodnék azon, hogy mért adok olyan emberek szavára, akik csak bántanak? Jó, tudom, ezt így mondani könnyű, de próbáld ki! Persze, ha a családod mondta, akkor ez nem működik, sajnos. Ha elköltöztél, és nem mész sehova, akkor mégis honnan lennének barátaid, barátnőd? Nem is ismersz senkit! Változtass az életeden, menj el bulizni, edzőterembe stb. Ott megismerhetsz embereket, szerezhetsz barátokat. Nagyon sajnálom, hogy bántottak gyerekkorodban, ezt nem lehet elfelejteni, de túl lehet rajta lépni.


MINDEN ember életének van értelme! Lehet, hogy úgy érzed, hogy nagyon nehéz neked, és nem bírod, de próbálj meg erőt gyűjteni! Megéri. Még nem késő változtatni. Meg tudod csinálni. Szurkolok. :)


Akik meg bántanak, ha nem a barátaid/szeretteid, nem számít a véleményük.

2020. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem egy jó barátra lenme csak szükséged akit nem érdekel milyen vagy.

Nem tudom hány éves vagy de az biztos hogy az internetes élet kezdete egy jó kezdés. Ha fiatalabb vagy próbálj játékokban barátkozni ilyesmi.

Én is szivesen megismerkedek veled aztán kitudja milesz belőle :3

De ha van egy valaki akinek kiöntheted néha a lelked és bármikor megtudsz vele beszélni dolgokat az már szuper. Ha gondolod írj privit


22/F

2020. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

3#

Te meleg vagy? Mert a kérdező pasi ha nem tűnt volna fel

2020. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Én is azt tudom javasolni, hogy ha a konfortzónából való kilépés nem megy, vagy a régen mondott negatív vélemények hatása alól nem tudod kivonni magad, akkor pszichológus segítségét kérd.

Előző: barátkozni nemtől függetlenül lehet véleményem szerint, mert a barátság ilyen.

2020. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg - esetleg ha nem is tudatosan - félsz a világtól, vagy az emberektől, a sok múltbeli negatív kritika hatására olyan kép alakult ki. Ezzel kapcsolatban lenne érdemes segítséget kérni, ha nem megy egyedül.
2020. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3#-mas vagyok

Nem vagyok meleg és csak úgy értettem, hogy ha szimpi vagy akár jó barátok is lehetünk de semmi egyéb xD

Ha emiatt nem írt volna az illető.

2020. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hello teljesen megértelek én is ilyeneket élek át minden nap.

Kiskoromban nagyon sokat bántottak a külsöm miatt és ez megmaradt bennem. A szüleim pedig nem nagyon segittetek ahogy most sem. Egyszerüen nem értenek meg.

Ha elemgyek valahova mindig az jár a fejemben hogy mások mit gondolhatnak rólam. Felek az emberektöl mert nagyon gonoszak tudnak lenni . Vannak barátaim de ha velük vagyok is olyan mintha nem tartoznék odda . Nincs olyan nap mikor ne érezném azt hogy milyen magányos vagyok. Egy ideje nem tudok aludni mert anyira kikészültem de volt már roszab is .

Csak próbáld meg elengedni ha mond valaki valamit vagy ha csak ugy érzed hogy nem vagy elég jó. Nekem néha segít az hogy haza jövök és csak sirok aztán megnyugszok aztán ara gondolok hogy ez is elmúlik és hogy az élet nem könyü de azért mindig lehet roszab. Probálj meg eröl beszélni valakivel meny el egy pszichológushoz ha nincs ugy egy barátod se akiben megbiznál vagy akivel tudnál beszélni erről.

2020. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!