Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a Szociális fóbiát?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Ha belül van valamitöl valami jokedved.

Teljesen kicserelödik az ember ha vmitöl boldog

2020. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Legkönnyebben egy pszichológus segítségével.

Önerőből is nekifuthatsz, hiszen 1001 technika található a neten, de őszintén szólva ezek annyit érnek, mint halottnak a csók. Fordulj szakemberhez minél hamarabb, és már pár hónap múlva drámai javulást fogsz érzékelni.

2020. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miben mutatkozik meg a szociális fóbiád? Vannak szintek azért, nem minden esetben kell szakember, aki kirugdos a komfortzónádon kívülre. :)
2020. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennek is vannak fokozatai, és nem is mindenkinek van pénze magán orvosra. Alsóhangon 10-12 ezer egy alkalom, de ide terápia kell. Az nem tudom hány alkalom, de hogy eredményt érjetek el nem kevés.

Alapból azt tudom tanácsolni higy minél jobban bezárkózol annál jobban el fog mélyülni a fóbiád.

Menj társaságba, és ha nem érzed jól magad még mindig haza tudsz menni.

Csinálj több olyan dolgot amiket szeretsz, önbizalmat ad. Az önbizalom növelésével nálam csökkent a fóbia is.

Lehet gyakorolni is, menj el venni valamit és nézz az eladó szemébe még akkor is ha legszivesebben a földet bámulnád. Azért jó mert őt úgyse látod többet tehát nem lesz ciki ha zavarban vagy. Van még egy-két ilyen apró dolog amit kipróbáltam.

Öszességében az segített hogy akartam gyógyulni. Nem sikerült teljesen de sokkal rosszabb is lehetne ha nem foglalkozok vele ilyen sokat.

2020. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Oylan helyre mész továbbtanulni egyetemek, okj-k, stb. , ami érdekel, amit szeretsz, amiben jó vagy; amiben elképzeled a jövődet; és ott majd sok , hozzád hasonló, aranyos ember lesz, akivel megértitek egymást. Közeliek a célotok, gondolkodásotok, közel vagytok lelkileg egymáshoz.
2020. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ott kezdödne hogy eleve ne küzdelemnek fogja fel az ember hanem arra igénye legyen. Ez az alap hozzáállás a kezdet..
2020. okt. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
*mármint a szocializàcios igenyt kialakitani. Ha valamihez eleve kinnal kezd neki az ember abbol semmi jo nem fog születni
2020. okt. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!