Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyerekkorodban szerettél...

Gyerekkorodban szerettél járni falusi búcsúkba, vásárokba?

Figyelt kérdés

Ahol lehetett kapni kakasos nyalókát, csattogós lepkét, felülhettél a ringlispílre. Na jó, persze kaphatók voltak más dolgok is, de gyerekként nem igazán disznókra alkudozott senki.

Én bírtam ezeknek a hangulatát, főleg, ha valaki hirdette is portékáját.


2020. okt. 11. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én azért szerettem, mert rengeteg kacat játék volt, tudom a boltok is tele vannak, de valahogy még is más volt ez. Nekem csak ez tetszett benne.
2020. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,céllövölde volt a kedvenc,olyan béna voltam szétlőttem egy gagyi kulcstartót.
2020. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
igen hintazni szerettem még 25 eves fejjel is elmentem vidamparkba
2020. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen😍
2020. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pesti kisgyerekként igen. Tizenévesen már inkább mentem horgászni, szájukra is vettek a falubeliek, hogy a pösti gyerek nem tudja, mi a jó. Persze náluk bármilyen vidámpark elérhető közelségben volt, engem ezért nem vonzott a láncoshinta meg a dodzsem.
2020. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, de még hogy. Mindig hánytam miután leszálltam a láncos hintáról, de mindig kikönyörögtem, hogy felülhessek. :D
2020. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem, apukám mindig vett nekem egy kakasos nyalókát. (=
2020. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a vásár mindenképp nagyszülőet jelentett, apám szerint hülység és bóvli, anya meg legalább kipihente magát adig

szóval ja, imádtam, volt játék, édesség, ebéd előtt és helyett is, nem otthon ettünk, olyan játékot is választhattam vásárfiának, ami "nem hasznos" tehát máshogy nem juthatok hozzá, este mindig volt tüzijáték és világítós bizbaszok megvehetően. szóval ja, szerettem.

2020. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként igen. Volt egy hangulata, mamáéknál ebéd, délután meg le a búcsúba.

A bóvli játék sose érdekelt (vmi apróságot mindig kaptam azért, de inkább az édességet választottam), inkább a hinta/dodzsem/egyéb felülős társai. Emlékszem, unokatesómmal 5x egymás után ültünk fel az ún. break dance-re, majdnem kidobtuk a taccsot.


Most ugyanitt élek, van 3 gyerekem, miattuk megyünk csak le, engem már annyira nem vonzz az ilyen, őket igen. Az ebéd ugyanúgy megvan mamámnál vagy anyósnál.

Bár idén szerintem elmarad a vírus miatt, novemberben lenne.

2020. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!