Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van, akinek több baráti köre...

Van, akinek több baráti köre is van és mindegyikkel intenzíven tudja tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mondjuk külön a gimis haverokkal, másik a fősulis/egyetemi baráti kör, aztán esetleg a kollégák közül, vagy éppen azokból, akikkel együtt sportoltok, edzetek stb. És mindegyik társaság nagyon aktív, nem hanyagolja el egymást senki sem. Ilyenből sok lehet?
2020. okt. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, egy középsulis, meg egy online kör. Mindkettő kikopott, azaz a középsulis nem teljesen, de leredukálódott évi 1-2 talira. Az online barátságoknak csúnya vége lett, de nem azért, mert online indult.
2020. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Az első válaszoló nem igazán a kérdésre válaszolt.

Nekem az a válaszom hogy nem, akinek sok barátja, több baráti köre van, annak ebből eredően felszínesebb is. Nem lehet mindenkivel olyan szinten up to date-nek lenni. És nem lehet szívből több identitása az embernek. (Mert hogy egy évtizedes, komoly baráti kör az identitásképző erejű)

2020. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha teljesen külön lenne az összes barátom, akiket életszakaszonként megismertem és akikkel azóta is jóban vagyok, akkor nem tudnék lépést tartani, még úgy sem, hogy sose volt nagy társaság, 2-3 ember mindenhonnan. Én úgy oldottam meg, hogy összeismertettem mindenkit mindenkivel, sokszor voltak nálam házibulik, összejövetelek, spokszor szerveztem programokat, így végül ez a 8 ember egy csapattá kovácsolódott össze. Azóta szépen szétszéledtünk Európán belül, de így is találkozunk egymással, évente egyszer egy hetet közösen nyaralunk, videobeszélgetéseket szervezünk, ill. külön-külön is tartjuk egymással a kapcsolatot.
2020. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 na ezaz amit nem szabad! Hosszútávon csak a baj van vele, tapasztalatból mondom. Inkább mindenkit külön kezelek, egymásról nem is tudnak. Nem lesz azért felszínes.
2020. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Köszi, de már 12 éve tökéletesen működik. Senki se tapad senkire, senki nem kavar senkinek, aki épp közel van egymáshoz, az gyakrabban összefut, mindenkinek megvan a saját élete, kapcsolatai, más haverjai, de egy tök jó csapat lett belőle, mert mindenki kedvel mindenkit. Nem tudom elképzelni, hogy normális emberek között problémát okozna a barátok összeismertetése.
2020. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!