Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek a kollégiumban a...

Emberek a kollégiumban a diákok miért nem tudják lehúzni a wc-t és egyebek?

Figyelt kérdés
A héten a kollégiumban drasztikus megoldást talált ki a nevelő. A négy wc-ből egyet hagyna meg és a többit lezárná, csak azért hogy akik szarosan hagyják a wc-t azokat lelehessen buktatni. A hűtő kaja lopásra pedig azt találta ki, hogy lakatot tetet rá és lesznek hűtő felelősök. Itt megkérdeztük mi lesz ha a hűtő felelős sokáig van suliban, addig éhezünk? A válasza annyi volt hogy igen. Azt mondta ha folytatódik a kaja lopás akkor a lakat felkerül, már ha nem állunk elő jobb ötlettel...

2020. okt. 15. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem a nevelő a hűtőfelelős ? A wc megoldasért meg szerintem simán jelenteni kellene a nevelőket.
2020. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Érdemi válaszom nincs, de sajnos nem csak a kollégiumban gond ez.

Akármelyik plaza, áruház, benzinkút női wc-jebe megyek el, ha előtte nem járt ott takarítónő, kb. beokadok.

Veres szarok mindenhol, szetfosva a wc ülőke, szar benne hagyva a wc-be es sorolhatnám.

Igénytelen, gusztustalan emberek vannak, ezzel sajna nem tudom mit lehetne kezdeni.

De én az ilyennek belenyomnam a pofajat a saját szarjaba.

2020. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Annyit isznak, hogy néha elfelejtik lehúzni.
2020. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak igénytelen, gusztustalan emberek. Ahol több ember jön össze egy helyen, ott a nagy számok törvénye alapján, biztosan akad köztük igénytelen is.

A hűtőhöz tegyetek egy kamerát. Olcsón lehet kapni wifis kamerákat.

2020. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elte Kerekes úti kolijának, az egyik férfi mosdójában egyszer g*cis volt az ülőke. Hogy honnan tudom? férfi vagyok én is, és csak felismerem...

A csajok is panaszkodtak, hogy a női mosdóban mik vannak. Sokszor a zuhanyzóban is voltak érdekességek.

2020. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert otthon pottyantós wc-jük van.Amúgy a női wc-k sokkal rosszabbak.
2020. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kollégiumban? Irodában dolgozom, a női vécékben rendszeresen ott van hagyva a szar, a véres tampon stb. Rosszabb esetben valaki az egész vécét összefossa a deszkával egyetemben. És ez egy multi, "tanult" emberekkel.
2020. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nálunk melóban is ez van. Van, aki le sem húzza, mások kezet sem mosnak... sok az idióta.
2020. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember önzővé válik, ha már mások érdekeit is szem előtt kell tartania.

Ami nem a miénk -mert osztozunk kell az adott dolgon- az kevésbé értékes, leminősül, ezáltal az igényesség, a tisztesség, és a felelősség is elvész.

2020. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!