Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnöm miért téríti el a...

A barátnöm miért téríti el a témát ha rola van szo ? Ha meg kérdezem töle miert csinálya ezt akkor megint ki beszéli a témát.

Figyelt kérdés
Megkérdezem töle miért nics pasija erre ö (én nem kellek senkinek )tereli a témát hogy csak ne beszélyen rola De mikor rólam van szo mert nekem sincs okkoskodik pedig nekki se nincs, én mit mondhatnék hogy el terelyem a témát ?nem vagyok jo az ilyesmibe ő olyan hogy Mindenkit ki beszél

#hazugság #dráma #ravasz #kibrszélés #kétszinüség
2020. okt. 15. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Húú jól elbeszélgethettek egymással.
2020. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha kényelmetlen neki a téma, akkor ne feszegesd. Egyszerűen nem megy neki, vagy esetleg leszbikus/aszexuális/bármi. Neked sem esne jól, ha olyan témát hoz fel, ami neked nem kellemes.


2. Dettó. Mondd el neki, hogy még nem állsz rá készen, vagy még nem találkoztál olyan sráccal, aki bejön neked.

2020. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
inkább nyelvtanórára járj és ne azt a szerencsétlen lányt zaklasd
2020. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! "beszélyen, csinálya". Az életben nem láttam még így leírva, na ehhez is tehetség kell.
2020. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen nyelven van? A fordító nem ismeri fel.
2020. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!