Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van egyeseknek állandóan...

Miért van egyeseknek állandóan új telefonszámuk?

Figyelt kérdés
Én még mindig a legelső számom használom, bár vagy 4× szolgáltatót váltottam vele, illetve többször váltottam feltöltőkártya / előfizetés között - szóval ez nem egy ördöngösség. Szerintem tökjó, hogy régi ismerősök is el tudnak érni és engem az zavar, hogy egyesekhez folyamatosan elveszítem a kontaktot, mert állandóan számot változtatnak. Már dátummal írom be őket a telefonkönyvbe és ha a szám 2+ éves, akkor számíthatok rá, hogy megszűnt. Milyen okból csinálhatják?

2020. okt. 16. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert mondjuk vannak olyan paranoidok mint en akik azt hiszik, hogy a telefonforgalom adminisztrálva van es nem akarom, hogy evekre visszamenoleg ujra attekintheto legyen az eletem.
2020. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán csak új telefonszámuk lesz amikor új telefont vesznek...

Én sem értem amúgy hogy miért, én is a legelsőt haszálom.

2020. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy az ügyes 👏👏👏👏👏
2020. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pl pont azért, hogy ne érje el senki, aki a régit tudta.
2020. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha mar tul sok helyre van megadva a szam es szeretnél rendet tenni az ismerosi korokben, akkor erre egy szamcsere a legalkalmasabb … az uj szamot az aktualis kapcsolatok kapjak.
2020. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarják hogy egyes emberek elérjék őket. Egy ismerősöm csinálta ezt, évente megváltoztata a számát. Szerintem nem volt rendben valami nála. Azt hitte hogy az expasijai zaklatni fogják, azzal nem számolt hogy mindegyik rég továbblépett már 🙂.
2020. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Régen nem volt ingyenes a szamhordozas. Én még mindig mentem ahhoz a szolgáltatóhoz ami a legjobb csomagot kínálta.

És egy szamsorert nem fizettem pluszba.

Legutóbb már athordoztam a számom mikor ingyenes volt.

De egyébként se ragaszkodok egy random szamsorhoz. :)

2020. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azokat kell megkérdezni akiknek mindig az van. Én már idejét sem tudom mióta ugyanaz van.
2020. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is ugyanaz van, szolgaltató telefonja nekem nem kell veszek inkább boltból kártyafüggetlent. Bele rakom a feltöltős kártyám nekem az úgy jó.
2020. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert egyszer a régi szolgáltatótól vettem és rám erőszakolt meg egy sim kártyát hogy csak úgy lehet venni telefont tőlük, na azóta nem veszek. Vebaruhazban amúgy is olcsóbban megkapom.
2020. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!