Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is unalmas és...

Szerintetek is unalmas és egyszerű ember vagyok?

Figyelt kérdés

A hétvégén a párom egyik ismerőse mondta rám hogy nem tudok bulizni nem tudom elengedni magam unalmas vagyok és túl egyszerű sőt régi módi is

Röviden magamról:

Mióta meghalt a kisebbik fiam nem nagyon járunk bulizni ide is csak azért mentünk mert közeli barátok,születésnap volt. Az anyám arra nevelt mindig tartsak rendet minden nap meleg étellel várjam haza a gyerekeim apját hétvégén szoktunk elmenni bevásárolni csavarogni egy kicsit ilyenkor a párom nem enged takaritani főzni, a régi módit szerintem arra értette hogy olyan ételeket készitek valamikor amit a mamám tanitott meg nekem hogy vigyem tovább (babperec,szolva stb ami még interneten sincs fent)

Szerintetek igaza van? Buliznom kéne attól függetlenül hogy semmi kedvem és 1 éve halt meg a 2 napos fiam?


2020. okt. 20. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy fax aki bánt téged bármiért is. Egyáltalán nincs igaza.
2020. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A bulizástól nem lesz senki sem érdekes.

Amitől érdekes lehet egy ember, az az alkotói tevékenység.

2020. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És a párod erre mit mondott?

Mert az enyém simán elküldte volna a rabok f.szára az ismerősét!

Élj úgy, ahogy neked/nektek jó, a személyiséged sem kell, hogy megfeleljen egy ilyen tuskónak!

...de főleg, ne bánkódj azon, hogy egy ezredik senki mit mond!

2020. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:
62%

Szerintem a sértődés beszélt belőle, mert "elrontottad" a bulit. Valójában ez egy kétoldalú dolog, vagy neki kellett volna úgy meghívnia téged, hogy figyelembe veszi a történteket ("ha van kedved, nézz be a születésnapi bulimra" és hasonlók), és lehetőséget hagynia arra, hogy simán nemet mondj, vagy neked kellett volna valahogy diplomatikusan kibújnod a meghívás alól.

Az nem derül ki, hogy eleve nehezen mondasz nemet egy ilyen meghívásra (esetleg a történtek miatt), vagy "nem lett volna tanácsos" nemet mondanod, ezért "muszáj volt" menned.

Ismerős esetén amúgy (szerintem) semmi nem muszáj, mert az ismerős nem közeli kapcsolat.

2020. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Részvétem a történtek miatt.

Ebből nem derül ki, miért mondta ezt rád. Hogy viselkedtél a bulin? A te dolgod, hogy otthon milyen vagy, milyen életet élsz, de hogy viselkedsz társaságban?

Nem kötelező bulizni sem, úgy töltöd a szabadiődet, ahogy te jól érezed magad,

2020. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A páromnak nem mondtam el, ő beszélgetett én meg játszottam a fiammal és oda jött megkérdezni miért nem táncolok én elmondtam hogy azért mert ma van 1 éve hogy eltemettük utána mondta ezeket rám.. én nem szeretném más orrára kötni a bajomat a gyászomat nem ültem egy helyben ugyan úgy beszélgettem a többiekkel nem voltam külön a társaságtól csak nem volt kedvem táncolni
2020. okt. 20. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 Így nem érzem jogosnak a beszólását.

#5

2020. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!