Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szeretnék mindig a...

Miért szeretnék mindig a középpontban lenni?Nagyon rosszul érzem magam ha nem éppen rólam szólnak a dolgok vagy nem figyelnek rám ilyesmi. Ha nem kapok elismerést illetve nem foglalkoznak velem egy darabig nagyon durván depresszív leszek.

Figyelt kérdés
Azt hiszem egész életemben így voltam de csak most realizáltam. Régebben sok hülyeséget is csináltam ez miatt de mostanában inkább jó dolgokkal próbálok kitűnni. Nem szeretnék rosszindulatú kommenteket mert dolgozok rajta. 17 éves vagyok és fiú.

2020. okt. 22. 11:53
 1/2 anonim válasza:
100%

Sajnálom a helyzeted :(

Szerintem csak annyi hogy nem kaptál sok figyelmet gyerekként sem ,de nyilván nem látok bele annyira hogy biztosat mondjak. A megoldás talán egy olyan ember (barát,párkapcsolat) lenne aki igazán szeret és odafigyel rád :)

Meg talán kereshetnél valami olyan témát ami igazán leköt, hogyha magányos vagy, akkor se légy depresszív.

Remélem tudtam segíteni! :)

2020. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Az a baj, hogy a körülöttem levő embereket is úgymond kihasználom ilyen téren
2020. okt. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!