Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor lesz egy lány a barátnőm?

Mikor lesz egy lány a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mikor megkérdezi tőle a férfi, hogy "Leszel a barátnőm?" és a lány igent mond? Vagy mi az általános, bevett szokás amikor elkezdenek járni a felek és kialakul egy pár?

Kinek a szóbeli elhatározásával indúl a kiinduló pont egy kapcsolatban?

Van olyan is amikor a lány kérdezi meg a fiút, hogy "Járunk?" vagy leszel a barátom?



2020. okt. 22. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Nincs egy bátyád vagy egy hugod aki felvilágosít?
2020. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Én meg szoktam beszélni ezt a lánnyal, hogy mi most hivatalosan járunk -e, és mit jelent számunkra a járás, mivel jár, mennyire nyitott a kapcsolat, monogám vagy poligám -e. Így nem ér minket félreértés.


Én nagyon sokszor látom azt, hogy semmit nem beszélnek meg, és a félreértés és sértődés megy.


"Van olyan is amikor a lány kérdezi meg a fiút, hogy "Járunk?" vagy leszel a barátom?"

Nem tudom, ezt a kérdést komolyan gondolod e. Miért ne lenne?


Tudok mondani olyan dolgokat, amin főleg az idősek és a konzervatívak megőrültek, mikor meghallották. Nem csak olyan van, hogy a lány mondja, hogy járjatok... Nekem a lány a találkozóra Ő maga jött el először hozzám, nem én mentem, és nem fizettem a vonatjegyét! Úristeeeeeeeen. Őrület!!!

2020. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na azt nem szeretném, ha a félreértés és a sértődés menne. Én is úgy gondolom, hogy nyiltan és öszintén meg kellene beszélni mindent a két fél között alakulú dolgokkal és a kapcsolattal kapcsolatban.
2020. okt. 22. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak amikor már mindketten, kérdés nélkül is biztosak benne, hogy "együtt vannak", akkor lehet, visszatekintve megállapítani, hogy mióta is van ez így. 😉
2020. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalam sosem volt kimondva egyik kapcsolatomban sem. Egyszeruen egyertelmu volt az elso csok utan. De ha kisse bizalmatlanabb vagy, nyugodtan beszeld meg a lannyal, amikor mar parkent jartok el, ugy viselkedtek, kerdezz ra, hogy mennyire gondolja komolyan. :)
2020. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!