Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, lányok! Elítélnétek egy...

Fiúk, lányok! Elítélnétek egy tinédzert ha kék hajjal végig vonulna az utcán?

Figyelt kérdés

Mármint Magyarországon annyira előítéletesek az emberek ( főleg az előző generációk)a megjelenéssel kapcsolatban. Máshol ez nem számít annyira...furcsának. Gondolok itt akár Koreára, de Németország is ezek közé esik. Ti bemernétek vállalni egy ilyen extrémebb változtatást? Ha nem miért?

Mit gondoltok a témával kapcsolatban?



2020. okt. 23. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem jön be a szélsőséges hajviselet. Igen, megfogalmazódnak bennem negatív gondolatok a illető intelligenciájával és szellemi egészségével kapcsolatban.
2020. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Még egy punk csoportnàl vagy ilyesmi elmegy szerintem. De önmagàban nevetseges
2020. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Bennem semmi negatív nem fogalmazódna meg.

Első, szerinted ha valakinek ez tetszik akkor hülye? Miért ne lehetne intelligens valaki attól még, hogy egy kevésbé mindennapi dolog tetszik neki? Én inkább a te intelligencidat kérfőjelezem meg, amiért ilyem miatt vonsz le valakiről messzemenő következtetést.

Kérdező, szerintem ha neked tetszik csináld meg nyugottan, ha nem tiltja az iskolád/munkahelyed szabályzata.

2020. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

NEM, ha neki ez a vágya, tegye. Aztán majd el tudja dönteni, neki megfelel-e így vagy utána megint természetes hajszínt visel.

A fiam 17 évesen eltalálta, hogy LIlÁRA festi a haját, pár hétig tetszett neki a dolog, utána visszafestette az eredeti színre.

Semmi baja sem lett töle, szerzett egy tapasztalatot.

2020. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Ez is csak haj, nem oszt, nem szoroz.
2020. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem ítélem el. A tetoválás sokkal rosszabb mint a hajfestés.
2020. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
30-40 éves nőket látok festett kék/zöld, egyéb színű hajjal, senki nem fordul utánuk, mi a fenéről beszélsz? De mondok jobbat, dolgozik melóhelyen egy villanyász srác, alig 20 éves lehet, felnyírt sötétlila haja van, de olyan szinten profin belőve, hogy mindig ámulok rajta. Na, őt se szólja meg soha senki. Az első 2 válaszoló meg 2 konformista tulokfej.
2020. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy komolyabb tuntetes utan amikor kirendeltek a kekfestekes locsolokocsit a Gyurcsanyek, sokaknak volt nem csak a haja kek :)
2020. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem zavar, sőt, ha jól van megcsinálva akkor az nagyon tetszik :)


Múltkor is láttam egy gyönyörű színes frizut (piros, bordó, szőke) muszáj voltam megállítani és megdicsérni :)

2020. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
91%
Mivel én magam is kék hajjal rohangálok, nem igazán ítélkeznék :D Városban egyébként nem szenzáció ez, falun kijönnek engem is megnézni de kit izgat, legyen egy jó napjuk. Engem az zavar egy kicsit, hogy amikor a tinik színesre festik a hajukat, az általában csak ideiglenes, egy nyárra vagy csak egyszeri alkalommal csinálják, ami oké de utána nem festik vissza az eredetit, hanem rohangálnak a foszöldre kopott, lenőtt hajjal. Na ez az, ami miatt igénytelennek tartják sokan a színes hajat mert ebből látnak sokat, igényes, karbantartott verziót meg csak elvétve.
2020. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!