Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha messengeren valakit kéretle...

Ha messengeren valakit kéretlenbe állítok tud nekem írni és ha igen én látni fogom mit ír nekem és én tudok neki válaszolni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 05:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tud neked írni, de nem kapsz róla értesítést és tudsz válaszolni.
2020. okt. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ha megnézem akkor se láttam hogy írt vagy az engedélykérések résznél sem látom? Ha nem hogy vonjam vissza?

És az egész tartalom elveszik ha ír mivel még nem veszett el csak a képek.

2020. okt. 24. 06:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az engedélykéréseknél lesz. Ha ott sem látod, nem írt neked. Külön értesítést nem kapsz.

Válaszolni tudsz rá, akkor automatikusan kiketül az engedélykérésekből, és onnantol kapsz újra értesítést.

2020. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De amiket eddig írtunk nem törlődik ugye és a képek?

Amúgy nagyon köszönöm a választ:)

2020. okt. 24. 08:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem. Ebben egészen biztos vagyok, volt egy főnököm, aki állandóan messengeren zaklatott, őt egy évig minden délután kéretlenbe tettem, reggel meg vissza, és soha nem törlődött semmi, az össze agymenését vissza tudtam olvasni. :)
2020. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor jólvan megnyugodtam:) köszi szépen.
2020. okt. 24. 08:36
 7/10 A kérdező kommentje:

És mit jelent ha rányomok a törlés gombra?Mit töröl?

És akkor én látom hogy fent van vagy sem?

2020. okt. 24. 10:10
 8/10 anonim ***** válasza:
A törlés gombbal az egész beszélgetést törlöd. Akkor viszont eltűnik minden, amit eddig írtatok/küldtetek egymásnak.
2020. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne nyomtam meg mert folytattam a beszélgetést és ígyfeloldódott de köszönöm utolsónak is.
2020. okt. 24. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi történik, amikor letiltom valakinek az üzeneteit a Facebook ...

hu-hu.facebook.com › help

Translate this page

Amikor letiltod valakinek az üzeneteit a Facebookon, attól kezdve nem tud kapcsolatba lépni veled (például üzenetet küldeni, felhívni) a Messengerben. ... Látni az üzeneteidet, ha jelen vagytok ugyanabban a csoportos beszélgetésben. Ha te és az ... Hasznosnak találtad ezt az információt? Igen. Nem. Kapcsolódó cikkek.

Missing: kéretlenbe ‎állítok ‎fogom ‎válaszolni?


Tech: 7 tipp: ezekről tudjon, ha Facebook Messengert használ ...

hvg.hu › tudomany › 20150427_fac...

Translate this page

Apr 27, 2015 — A Facebook Messenger minden egyes újításával bizonyítja, hogy ... igen jól jöhet néhány apró, sokaknak fel sem tűnő tipp az alkalmazás használatához. ... Ha valaki egyébként el szeretné kerülni, hogy ismerősei lássák, hogy ..

2020. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!