Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bolti eladók! Nektek szoktak...

Bolti eladók! Nektek szoktak beszólni a vevők?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem ezt a szakmát, és beszolt ma egy vevő, hogy beszéljek hangosabban, nem érti mi a sza*ért suttogok.

Elég rosszul esett, azon gondolkodom hogy kilépek.



2020. okt. 27. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Pár évet dolgoztam boltban, de örültem volna, ha csak ennyi baj lett volna az emberekkel.

Engedd el a dolgot ne kattogj rajta, lesz még ettől rosszabb/durvább is.

2020. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak beszólni! Tényleg ne kattogj rajta nem ért annyit!El kell engedned a füled mellett az ilyeneket!Sok fura magának való ember van!

Kitartás!

2020. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal durvább is volt. Ez még semmi. Majd amikor azzal jönnek, hogy elvetted a pénzét akkor gondolkodj azon, hogy kilépsz. Mert nekem volt ilyen...
2020. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kellemetlenség minden szakmában van, ne add fel ilyen könnyen.
2020. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindenki fud szajrol olvasni.... de maszkozas idejen az se ervenyesul😂😂😂
2020. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hálátlan egy munkakör eladónak lenni. Én a helyedben továbbképezném magam. Vagy keresnék más jellegű munkát. Senki baromságát, bunkóságát nem kell lenyelni.
2020. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 kereskedőnek akarok továbbtanulni
2020. okt. 27. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még most kezdted, de már problémásnak látod, lehet nem ártana valami másban gondolkozni és mást tanulni helyette vagy utána keresni más szakmát amit szívesebben csinálnál. Sajnos ez idővel egyre rosszabb lesz és belefásulsz.

Rengeteg rosszindulatú ember van és vannak olyanok, akik direkt kötnek bele az emberbe.(tapasztaltam nem egyszer) Most nem az eladókat védem, akad köztük is jó pár bunkó.

A lényeg, hogy elég nehéz az emberekkel. Adj időt magadnak és ha nem tudod ezeket figyelmen kívül hagyni, jobban jársz akármi mással.


1es voltam

2020. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem értek semmihez.
2020. okt. 28. 04:44
 10/11 anonim ***** válasza:
A tanulás arról szól, hogy érts valamihez.
2020. okt. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!