Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kell szégyellni, ha valaki...

Kell szégyellni, ha valaki társaságba hallgatag, alig szólal meg?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

2020. okt. 27. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
76 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Én sem vagyok a társaság középpontja, főleg ha nem a saját társaságomban vagyok /értendő ez a rokonokra is/. Van amihez nem is tudok és van amihez nem is akarok hozzászólni (sport, politika, mások kibeszélése, szidása, a történelem boncolgatása, munka) Ha kérdeznek nyilván válaszolok, de szeretek láthatatlan maradni.
2020. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha mindenki ilyen középpontba lévő extrovertált lenne , elég uncsi lenne a világ szóval kell ilyen is, olyan is szerintem.
2020. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én már nem szégyellem.
2020. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szégyellem már. Csak magamat büntetném ezzel. Akinek nem tetszik, az nem az én problémám.
2020. dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Semmi szégyellni való nincs rajta, hiszen nem vagyunk egyformák. Amennyiben valakinek nem tetszik, hogy ilyen vagy az vessen magára!
2020. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Semmikepp. Gyakran en pont azokat irigyeltem, akik hallgattak, de nem neztek ki szerencsetlennek, sot. Szerelmes is mindig ilyen fiukba voltam regen. Olyan titokzatosnak latszottak.

De amugy a szerencsetlenebb hallgatagsag sem ciki, csak nem extra szexi. Ami inkabb ciki, ha valaki erolkodik. Ha nem dumas, megis beszel, nem vicces, megis viccelodik.

Ja, es olyan is van, hogy idovel valtozol. En speciel ilyen eset vagyok.

2021. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ebben semmi szégyelni való nincs...
2021. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán NEM szégyellnivaló.

Az a szégyen, ha valaki ennyi miatt piszkája a másikat.

2021. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os:

a hallgatagság csak a jóképű fiúknak áll jól.

2021. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!