Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy aludjak, tanuljak,...

Hogy aludjak, tanuljak, olvassak, gondolkodjak nyugodtan amikor a szobám a nappali és a konyha mellett van és szinte mindent hallok és ez nagyon zavar mert én csak csendbe tudom ezeket csinálni?

Figyelt kérdés
Már próbáltak anyáék is halkabbak lenni de én se várom el senkitol, hogy meg se szólaljon vagy ne menjen ki de én nem tudok koncentrálni csend nélkül.
2020. okt. 27. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Akkor menj el a könyvtárba és tanulj, olvass ott.
2020. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg zenét hallgatni tanulás, olvasás közben.
2020. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dugj be a füledbe zenelejátszót, vagy rakj rá fejhallgatot, hátha ezek valamennyire tompítják a hangokat.
2020. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*nem kell feltétlen,hogy zene szóljon belőle, mert az is elviheti a figyelmedet
2020. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek segít a zene koncentrálni, én ezért is javasoltam ezt. De valami instrumentális zene legyen mindenképpen.
2020. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fulhallgatoval Youtube-on szinte nem is zene ez, pl Meditative Mind csatornan, mindenfele jotekony hatasu frekvenciak.
2020. okt. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyom koszonom mindenkinek❤️majd kiprobalom oket❤️
2020. okt. 28. 07:40
 8/8 anonim válasza:
100%
Vehetnél ilyen füldugó amit alvásra is szoktak használni. Szerintem ez is segitene. De az instrumentélis zene is jó ötlet. :)
2020. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!