Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezeljem az ilyen...

Hogyan kezeljem az ilyen szitukat?

Figyelt kérdés

Mostanában - itt ahol élek - előfordul az, hogy az emberek a saját problémájukat rám rakják. Semmi gond nem lenne ezzel, csak nekem nincsen közöm ennyire hozzájuk (gondolok arra hogy a frusztrációjukat rám sózzák). Ma is volt egy szitu, hogy éppen voltam a boltban, és érződik a boltoson hogy nagyon nincsenek rendben a dolgok. Előfordult az, hogy veszek nála valamit, de például a termékhez kapcsolódoan rám akár sózni még valamit (ilyen se volt vele nagyon, hosszú ideje ismerem). De volt olyan is, hogy mikor az ő boltja éppen zárva volt, és elmentem helyette másikba, mindezt ő látta, akkor éppen haza menet meglatot engem, és bebaxta a porta ajtaját. Másik eset, hogy egy semmire kellő alkoholidta állat, akiről tudja a falu hogy simlis és benne van dolgokban, bele akár vinni az ő bandájába úgy, hogy random találkozom vele, és el kezdi mesélni a drogos meg kitudjam én milyen sztoriait (elhajtottam már párszor, de előfordul valamikor hogy rakezd).


Ti az ilyen szitukat hogyan kezelnetek? Előre is köszönöm válaszotokat!



2020. okt. 28. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Ez tipikus kisvaros. Budapesten ilyen nincs. Koltozz el. Nem falura szulettel. Kibirhatatlan.
2020. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem veszem magamra, ha bebasszák a kaput, amíg nem az én kapummal teszik. Akivel pedig nem akarok beszélgetni, attó maximum 1-2 perc után elköszönök, és otthagyom.
2020. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Falun az nagyon jellemző, én is szenvedek vele. No meg azzal, hogy mindenki pletykál mindenki életéről, dolgairól, miközben semmi közük nem volna hozzá.

Én egyszerűen ignorálok minden ilyet. Ha valamivel bepróbálkoznak, világosan kifejtem a véleményem ahogy akkor is, amikor előttem beszélik ki egy másik ember életét. "Én ezekre nem vagyok vevő/ oldjátok meg a problémáitokat, ne rám próbáljátok kivetíteni, hello". Ennyi szokott lenni.

22l

2020. okt. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!