Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy nagyobb baráti társaság...

Ha egy nagyobb baráti társasággal összeülünk inni, de én nem iszok az őket zavarja?

Figyelt kérdés
Lehet hogy többet nem fognak hivni csak azert mert en nem iszok?

2020. okt. 30. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is biztos fogsz inni … csak nem alkoholt.
2020. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Gruppenszexnel lenne gaz ha csak nezelodnel :)
2020. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem akarod ugy erezni, hogy elrontod masok szorakozasat az ellenkezeseddel, akkor ne ellenkezz. Amikor toltenek nyugodtan fogadd el, koccinthatsz is a többiekkel ... csak utana ugy tedd le a poharat, hogy nem ittal bele. Ennyi.
2020. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iváson múlik, hogy elhívnak-e legközelebb, azok nem barátok :D (Csak úgy szólok.) Úgyhogy ha így adódik is, ne bánd.
2020. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Te nem iszol egy kortyot sem, a masik meg ugy is kihanyja egy ido múlva :) Kinek a pap, kinek a pappne.
2020. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hidd el, az téged jobban fog zavarni, hogy józanul látod, milyen primitívvé válnak a haverok, amikor berúgnak. Együtt inni csak akkor jó, ha mindenki iszik, a józannak nem az. Külsősként máshogy látod azt, ami szerintük (az ittasságuk miatt) viccesnek tűnik. És ehhez nem kell seggrészegnek lenni.


És egyet értek az előttem szólóval, ha a barátságotoknak támpillére az ivás, akkor az nem barátság.

2020. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha 'baráti társaságról' van szó, úgyis tudják, hogy te kerülöd az alkoholt.

Ha nem egészen 'baráti' a társaság, örülhetnek is, mert nekik több jut.

2020. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem iszom rendszeresen amikor találkozom a barátaimmal és mégis tizenéve ismerem őket. Van olyan, hogy nem kívánom az alkoholt vagy kocsival mentem stb. Ha emiatt nem hívnak többet, akkor keress új barátokat!
2020. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan fentebb is írták: ha igaz barátaid, akkor tudják, hogy nem iszol alkoholt, ergo - nem is erőltetik beléd. Ha mégis ezt teszik, akkor nem igazi barátok.

Gondolom, ők sem tökrészegig isszák le magukat (ahogy egyesek feltételezik), csak isznak a jókedvükért. Ezért még nem kell őket megvetned, ha egyébként egy húron pendültök. Mondd meg nekik határozottan, hogy szeretnéd, ha tudomásul vennék, hogy antialkoholista vagy.

2020. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy, sokan be szokták adni azt a kifogást, hogy "jaj épp most vettem gyógyszert/fájdalomcsillapítót".
2020. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!