Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » T i hogyan ünneplitek az idei...

T i hogyan ünneplitek az idei Halloweent?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Megnézem Michael Jackson Ghost zenei kisfilmjét és eszek egy kis gumicukrot.
2020. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy az összes előzőt. Sehogy. De amúgy nem vagyok hater, aki tud ezen mit ünnepelni annak király.
2020. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Kitakarítok és dekorálok kicsit. Szeretnék tököt is faragni, ha időm engedi. Este pedig valami jó film és egy kis nasi.

Előtte meg tanulni kell, mint az állat, úgyhogy nem valami nagy program, de jól esik a nagy hajtás közepette.

2020. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam külön halloweent ünnepelni. persze ha adódik egy buli az év ezen szakában, akkor jó poén ráhúzni ezt a rémisztgetős témát, de ebben a helyzetben a bulik száma mélyen a sokéves átlag alatt alakul.
2020. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Barátnőméknél leszünk 6-an, filmet nézünk, műanyag kaját eszünk, pillecukrot sütünk és kártyázunk.

Csak délután 5-re megyek, szóval előtte még befejezem a tanulást

2020. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Sehogy. Nem régiben sikerült ezt átvenni az amerikaiaktól, nagyon erőltetett itthon. Ha a barátaim házibulit tartanának, akkor elmennék, de korona van, szóval ez se lesz.

25

2020. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Ma négyre átmegyünk egy barátomhoz kb nyolcan (valaki még kérdéses) és ottalvós buli lesz. Filmezünk, sütögetünk, stb. Az egészet majd tökfaragással kezdjük és a kész lámpásokat odaadjuk majd az utcában lévő gyerekeknek, akikkel már előrebeszéltünk erről.

22/L

2020. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos idén sehogy. Pont most van az érettségi időszak, 5 tárgyból érettségizem, bár az írásbelik lejártak, még hátravan az egy emelt és 4 közép szóbeli... Plusz hetek óta egyedül vagyok, barátaimmal nem tudtam bizonyos okok miatt találkozni. Nem igazán tudtam ráhangolódni a dologra, semmi értelme nem lenne ma este megnézni egymagamban egy halloweeni filmet. :(( Tavaly volt közös tökfaragás, meg sütöttem almáspitét, remélem jövő évben is legalább ennyi program lesz.
2020. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Megmostam a hajam halloween alkalmából.
2020. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akartam volna tököt faragni, sőt akár még valami halloweeni buliszerűségbe is elmentem volna, de borzaszót rossz a hangulatom, úgyhogy inkább offoltam mindent.

Talán este megnézek majd egy horrorfilmet, azt csókolom.

2020. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!