Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vietnámban hosszú ideig...

Vietnámban hosszú ideig tartózkodó fiúk/férfiak! Hol tudtál tartós kapcsolat céljából ismerkedni? Illetve mennyire volt nehéz/könnyű beszélgetésbe elegyedned helyi lányokkal, mennyire volt nehéz ismerkedned? Ha te nem is... (Befejezés lent.)

Figyelt kérdés

Ha te nem is voltál hosszú ideig Vietnámban, tudsz olyan (magyar, vagy angol nyelvű) fórumokat, honlapokat, melyeken külföldiek ismerkedtek ottani nőkkel? Mit érdemes kerülni, mi ajánlott, hol, milyen helyeken érdemes ismerkedni, leszólítani vietnámi lányokat, stb.


Még a Fülöp-Szigetek és Thaiföld is szóba jöhet. (Nem, ádámcsutkás "hölgyemények" egyáltalán nem érdekelnek.)


Fülöp-Szigetekről angol nyelvű fórumokon olvastam, hogy könnyebb ismerkedni diszkókat/clubokat/stb. messze kerülő embereknek is, de ezek az ipsék többnyire csak egy éjszakás "kapcsolatokat" kerestek, így ezen véleményekre nem lehet adni.



2020. nov. 3. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
39%
Én amikor vietnamban voltam, akkor nem az ismerkedéssel voltam elfoglalva, hanem azzal, hogy hogyan éljem tul a harcot.
2020. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!