Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facen mások is felvesznek...

Facen mások is felvesznek olyanokat ismerösnek pl hogy nem is ismered de haverod nöje(baratnöd pasija), haverod/bnöd(barati ertelelemben) szülei, bnöd pasijànak haverjai, nyaralás után a recepcios vagy az exed es haverjai kesöbb es ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ismétlen nem olyanokrol van szo akik haveri körödben vannak vagy beszeltel màr vele kb közöd nincs hozzá azon kivül hogy bnöd pasija vagy exe es ennyi.


Van pár bnöm akik nyomultak már rá az aktualis baratonra es megesett hogy miattuk szakitott is velem egy srac.


De elteltek az évek ez elmult

(Rajöttem hogy egy egy bnö tovabb kitart mellettem mint egy pasi..)


En pl nem jelölgetem be bnöim pasijait vagy exeit(ha nem is vagyok velük barati kapcsolatban csak annyi hogy ismerem mert bnöm pasija/exe), vagy az exemre meg a szüleire sem keresek ra x év mulva es veszem fel vagy bnöm bnöire sem.



Ellenben

Tesom nemrég regizett az en bnöimet is felveszi(akikhez neki amugy köze sincs messze is lakik csak ismerik igy egymast), az exét csaladjàt is felvette az en exemet is

Bnöim ugyanez

Tetszett nekem egy srac erre felvette, ha van egy pasim rögtön jelölgeti mindenki es ki tudja mi megy a hátam mögött mikröl privátolnak, de még a szüleimet is felveszik ismerösnek


En nem venném fel a bnöm szüleit, pasijait, exeit(nem is jelölnek) sem csak olyan alapon hogy a bnöm szülei miközben a köszönésen a small talkon kivül nem is beszélünk.


Most en vagyok forditva összerakva?


Nekem tök fura lenne hogy bnöm pasijat jelölgetem aztan meg likolgatom meg még neki állok vele chatelni miközben semmi kapcsolatunk sincs joforman az életben.


Exem meg olyan volt ha elmentünk akár nyaralni is vagy rendezvenyre másnap 3 masik uj csaj ismeröse lett ezekröl a helyekröl full idegenek pl a recepcios akivel egy jot flörtölt es az orszag masik végében van es van baratja de azert facre kell neki..



#face ismerös
2020. nov. 6. 05:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogy van ehhez pofájuk az embereknek?
2020. nov. 6. 06:00
 2/11 A kérdező kommentje:

A mostani baràtom le is töröltem az ismeröseim közül mert mihelyst felvettem már ment a likolgatása a bnök részéröl a baratom mert roluk kezdett faggatni meg kivancsi rájuk.

Johogy nem en hozom össze öket már igy èrzem magam miota egy egy exemre rászálltak es miattuk szakitottunk

2020. nov. 6. 06:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek annyira a Facebookhoz de nem lehet valahol beállítani hogy ki lássa az ismerőseidet? Mert ha le lehet akkor én biztos letiltanám nekik ha zavarna (az én ismerőseim amúgy nem ilyenek és én se vagyok ilyen).
2020. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvasom el ezt a hosszú monológot, mert teljesen értelmetlen dolgokról fecsegsz :D Értem, hogy ez téged zavar, szerintem nem vagy vele egyedül, de hé, az emberek hülyék. Nem tudsz megváltoztatni senkit, akinek nem tetszik a viselkedése (sajnos).
2020. nov. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, csak olyanokat fogadok el, akiket valóban ismerek, jelölni nem jelölök senkit.

Egyetértek a 3-sal. Állítsd be, hogy ki láthatja az ismerőseidet. Van olyan opció is, hogy senki!

2020. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az be van allitva


De ha a baràtom pl likolja a képem egyböl latjàk. Vagy hozzaszol akkor ök is(bnök) nem gyözik magukat "produkàlni"a képem alatt.


Vagy bedobja nekik a "kiket ismerhetek" opcioba is.

2020. nov. 6. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy ilyen csaj áltanos iskolában, meg utána gimibe is együtt jártunk sajnos. Akkoriban azt hittem barátnők vagyunk, de igazából csak egy kígyó volt. Mindenkit bejelölt akihez nekem volt közöm, de neki semmi. Egyszer elhívott egy random srác randizni, tetszettem neki, leszólított, egyidősek is voltunk (16) és a csaj fogta magát és bejelölte majd elkezdett vele beszélgetni. Azt hittem a pofám leszakad. Így utólag már látom, hogy csak irigy volt, őt senki nem hívta el randizni, gondolta majd bekavar. Az ilyen embereket zárd ki ez életedből kérdező.
2020. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ajkot megesnek az ilyenek a máshol is


Nekem is rosszul esnek ezek valahol, viszont pl tesómat sem tudom kizárni.


Es amugy belegondoltam hogy ilyenek vagy hasonlok miatt amennyi embert ignoràlnom kéne én komolyan egyedül maradnék :(

Eddig nincs olyan az életemben, aki feddhetetlen lenne


Ujabban a megbocsajtasokat gyakorlom csak :(

2020. nov. 6. 14:20
 9/11 A kérdező kommentje:
*akkor
2020. nov. 6. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem veszek fel olyanokat, csak akiket ismerek, illetve ciki lenne nem visszaigazolni pl munkatars akit utálok. Mert mindennap talkozok vele es nem akarom hogy bunkónak higgyen.
2020. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!