Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek java része miért...

Az emberek java része miért bámul ennyire bele az arcomba?

Figyelt kérdés

Nem is néznek hanem inkább bámulnak, egyáltalán nem értem mi látnivaló van bennem...


Kb úgy 10-ből 8 ember megbámul, és ez már marha idegesítő tudd lenni, meg már marhára frusztrál is.


Még talán a 18-tól 25 évesek-ig megértem, de ők nem néznek rám. De 13-tól lefele valamint 40-től egészen 90 éves vénember-ig vegyesen megnéznek. Én általában 18 évesektől 25 évesek-ig nézem meg az embereket (de csak a lányokat) fiúkat nem. Ez már kb 1,5 éve tart, eddig rá sem néztem ezekre az emberekre (vénemberek stb), mind addig míg fel nem fedeztem azt hogy ők bámulnak engem. Már rohadtul idegesít, probálok nem tudomást szerezni róla, de egyszerűen érzem azt hogy engem néznek és amikor oda nézek akkor be bizonyosodik az igazam és még akkor is bámulnak. Hihetetlen, de ez az igazság! Néztem a gyakoris kérdéseket, találtam úgyan ilyen kérdéseket is, de egyszerre le vannak támadva az ilyen kérdések.


Nem képzelem be, nem hallucinálok, nem kell orvos stb. Mert látom amit látok. Tudom hogy nem mászkálhatnak az emberek leszögezett fejjel, de ez már azért túlzás..


Egyébként nem a ruházatomat nézik stb. Hanem a fejemet-arcomat-szememet és bele néznek.


Buszokon, pályaudvaron, utcán, városba stb. Egyszóval mindenhol..


ÖTLETEK? A kérdés nem kamus stb. Ez az igazság, és légyszíves ne hülyéskedjétek el, értelmes válaszokat.


Köszi!



2020. nov. 7. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Senki sem bámul meg. Nálunk is van egy olyan ember a cégnél, mint te. Azt hiszi, hogy mindenki őt nézi, pedig nem. Az utcán random beszól embereknek, akik mellette mennek, mert azt képzeli, hogy őt nézik.

Keress fel egy pszichológust.

2020. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincsen üldözési Mániám! Az ismerőseim is nem 1x látták már. Úgy hogy nem képzelem be.
2020. nov. 7. 14:29
 3/17 anonim válasza:

Engem is sokszor így néznek.

Pedig szerintem tök átlagosan nézek ki.

32 F

2020. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Több oka lehet.


Az átlagtól eltérően viselkedsz, öltözködsz stb.

Az átlagosnál több ember talál téged valamilyen szempontból vonzónak.

Vagy épp ellenkezőleg, visszataszítóbban nézel ki, mint egy átlagember.

Valami egyéb külső tulajdonságod alapján térsz el az átlagember képétől.

2020. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó pontosan mit értesz ezalatt hogy eltér?
2020. nov. 7. 14:57
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem képzeled be, tényleg van ilyen! 30 körüli férfi vagyok, nálam is ez a helyzet. Bár, engem inkább a negyvenestől a 20 év körüliek néznek meg.

Volt olyan is, hogy velem szemben állt egy negyvenes pasas a buszon, és végig bámult, de nem túl feltűnően. Amikor oda néztem, nem nézett rám, csak vigyorgott. Ott szállt le, ahol én, akkoris bámult. Annyira idegesített, hogy legyszívesebben nyakon vágtam volna...

Sokszor volt már ilyen, hogy néztek. Olyan is volt, hogy ketten néztek gúnyos pofával(nők is) , és sugdolóztak.

Elhiszem, hogy idegesit! Engem is irritál, mert mindig gúnyosan, megvetően néznek... Pedig semmi rendkívüli nincs rajtam... Átlagos külsejű vagyok. Lehet a kisugárzásom hogy rám van írva, hogy zárkózott, félénk típus vagyok, és ezt megérzik, mint a hiénák...

2020. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6-os írj már rám pv.
2020. nov. 7. 15:01
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hú... Oké, eddig is sejthető volt, hogy itt sok embernél komoly probléma van, de ez a kérdés szépen meg is mutatta.
2020. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagyon hülye fejed van vagy az ellentettje a világ legjóképübb férfija vagy vagy legszebb arcú nője
2020. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Kilóg a taknyod.
2020. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!