Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fogok találkozni egy internete...

Fogok találkozni egy internetes barátommal, akivel 4-5 éve beszélek, de személyesen sosem láttam. Tudnátok adni tippeket, hol fussunk össze, miről beszélgessünk? Nem árt egy internetes barátságnak a talála? Sosem csináltam még ilyet.

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Hát nem is tudtok hova menni. Nem zárva van minden?

Mi a belvárosban találkoztunk, sétáltunk, ettünk egy pizzát, és ugyanarról beszélgettünk mint a neten.

Megvaltozik tőle a kapcsolat, főleg ha utána rendszeresebben találkoztok.

2020. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mekibe mentünk, kávézóba, plázázni. Néha volt kínos csend, de a végére már egész jól elbeszélgettünk. Egy másik, régebb óta tartó barátság nem sült el túl jól, amikor találkoztunk. Vele élőben alig tudtam beszélni, nagyon félénk volt.
2020. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Mi van zarva?

En 10 ev alatt sok emberrel talalkoztam, egykori chat-es talalkozok kereteben foleg, de privatban is. Altalaban jobb lett a viszony. Persze ezt megelozte szinten tobb ev netes duma, meg tobb ora telefonalas.

2020. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Max. annyi lesz, hogy kicsit sokáig fogjátok egymást feltűnően bámulni, mert nem vagytok hozzászokva a másik fizikai jelenlétéhez. 😁
2020. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kávézó és meki szerintem is jó program lenne, esetleg elmenni valamerre sétálni.

Kínos csendekre azért nem árt felkészülni, nálunk is volt párszor, de szerencsére hamar túlléptünk rajta, meg hát picit izgultunk is, elvégre első találkozás.. Végül jól éreztük magunkat, úgyhogy jól zártuk a napot szerencsére.

2020. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!