Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más országokban is azt lesik...

Más országokban is azt lesik a Facebook-on az emberek, ki rakott nevető szmájlit egy bejegyzéshez?

Figyelt kérdés
Ahány hírt megnyitok, a kommentek harmada azon hőbörög, hogy ki merészelt nevetni az adott témán. Akik külföldi oldalakat is követnek, hogy látják, más nemzetek is ennyire szeretik nyomon követni mások emotikon-használatát?
2020. nov. 8. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Van, amihez nem illik nevető jelet rakni. Ezt a primitívséget kifogásolják, akik megjegyzik.
2020. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenhol így van,nem csak itthon.
2020. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki azt a reakciót használja, ami jólesik neki. Én nem reagálok röhögéssel arra, hogy Kelet-Kucsmaisztánban leszakadt a híd és meghalt tizenöt vadidegen ember, ugyanakkor nagyon unom az önjelölt illemtanárokat, akik álló nap a hírfolyamokat nézik és nyomják a kommenteket, hogy "az a nyolc aki ezen nevet, mit képzel?" meg "Gipsz Jakab, neked vajon mi volt olyan vicces?". Tényleg telespammelik a kommentfolyamot a beszólásaikkal.
2020. nov. 8. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy direkt ezt figyelik egyesek, inkább az őket megérintő eseményeknél nem értik az ilyen gyökereket és ennek adnak hangot.
2020. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a kedvencem amikor valakinek a posztjára vagy kommentjére a röhögőssel reagálsz, és pm-et ír neked hogy ugyan mi volt olyan vicces
2020. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ha kommentelek valahová, soha nem nézem meg miket reeagálnak rá. Bár általában csak leírom a véleményemet, vitázni felesleges, 98% meddő.

5. válaszoló hasonló karakter engem bejelölt ismerősnek, miután nem reagáltam a mocskolódására.

2020. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"miután nem reagáltam a mocskolódására" a privát üziben küldött mocskolódásra
2020. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6:Ilyen a szerelem:-).
2021. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!