Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Mikor társaságban...

Lányok! Mikor társaságban beszélgettek (mondjuk 3-4 lány, 1 fiú) és odasugtok a barátnőtöknek valamit láthatóan a fiúról akkor jót vagy rosszat szoktatok róla mondani?

Figyelt kérdés
Szóval alapból szerintem nem illik sugdolozni társaságban, de ha már odasúg valamit a lány a barátnőjének az azért lehet mert bejön neki a srác vagy épp ellenkezőleg, mert full ellenszenves?? 20f

2020. nov. 9. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Társaságban nem szoktam súgdolózni. Már kisgyerekként megtanultam, hogy nem illik.

Amúgy értelemszerűen vagy azt beszélik hogy bejössz, vagy azt hogy nem. Észre lehet venni, abból, ahogy néznek rád.

2020. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez pont felmerült egy műsorban, hogy társaságban nem illik sugdolózni. Utána merült fel a másik kérdés, hogy akkor hol sugdolózz? Egyedül otthon? 🙃😊
2020. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez jot es rosszat egyforman jelenthet. Ha a lany nem ennyire bunko, gyerekes, inkabb evodes, figyelemfelhivas, tehat jo.

N

2020. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Mogááács :D
2020. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam rossz. Soha nem suttogtam jót. De nem is kell suttognom, mert egy nézésből értjük egymást.
2020. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi, csak arról pusmognak, hogy mekkora lehet a farkad.

Vagy azt hitted, hogy a lányok angyalok?!

2020. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!