Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a társaságotok sokkal jobban érzi magát, mikor nem vagytok ott?

Figyelt kérdés

Van egy haveri társaságom, vannak benne fiúk-lányok. Eddig olyan heti egyszer találkoztunk, és akkor iszogattunk-bulizgattunk. Viszont nekem 4 napja a munkám miatt el kellett utaznom, és nem tudtam a közelükbe lenni. Még 4 napig távol kell lennem. Viszont az első nap óta mióta nem vagyok ott, minden nap találkoznak, iszogatnak és buliznak. Nem tudom, hogy ez a hirtelen jött világvége hangulat mennyit tesz rá, de nagyon rosszul esik, hogy nélkülem. Eddig nagy nehezen tudtunk összehozni heti egy alkalmat, most meg hirtelen mindenki rá ér amikor nem vagyok ott. Ennyire taszító személyiségem lenne? Nemértem... Pedig amikor összejöttünk akkor mindenki jól érezte magát eddig, senkin nem láttam, hogy nagyon zavarná a jelenlétem. Vagy csak idegesíteném. De most mégis, nem vagyok ott, és minden pillanatot kihasználnak nélkülem... :(

Ráadásul senki nem érdeklődött irántam 1 emberen kívül, hogy mi van velem, meddig leszek, vagy mikor jövök. Egyből elfelejtettek, amint elmentem.


Szerintetek? Fél éve járogatunk így össze és eddig tényleg semmi jelét nem láttam, hogy nemkívánatos ember lennék, mert mindenkivel jól kijöttem. De valamiért mégis egyből el lettem felejtve. Mit csináljak? Nagyon rosszul esik most ez... Mindenből kihagytak... És még 4 napig ez lesz.



2020. nov. 13. 02:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Semmit.

Nem mennék többet.

Széles a világ.

Széles a baráti köröm.

Az ember nem megy oda, ahol nem látják szívesen.

S ha nem látnak szívesen, akkor mi közöm nekem hozzájuk?

2020. nov. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy csak félreérted a helyztetet, kérdezz rá őszintén mi a helyzet
2020. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ezért ez nagyban függ hogy úgy ámblokk mióta ismeritek egymást, azt látom hogy fél éve jártok össze iszogatni, de előtte is ismertétek egymást ?
2020. nov. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fél éve járunk össze és fél éve ismerjük egymást.
2020. nov. 13. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne lepődj meg, simán megcsinálhatják ezt mással is, és ennek nem feltétlen az az oka hogy nemkívánatos ember vagy, csak simán kevés az ismeretség.
2020. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, van is benne valami abba amit mondasz. Csak volt olyan mikor valaki más nem tudott jönni napokig, és mégse kezdeményezett senki állandó találkát az idő alatt. Most meg mikor én nem vagyok ott azóta és a szigorítások bevezetése óta minden nap kezdeményez valaki egy összejövetelt. (nemvagyunk 10-en)
2020. nov. 13. 09:01
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

6


Mi lenne ha megkérdeznéd ? istenem XD

2020. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó az meg, az meg hogy hangzik már, hogy figyeljetek már nem bírtok, hogy direkt nélkülem buliztok? :'D.

Amúgy is semmi értelme lenne, mert 100% hogy azt mondanák, semmi baj velem. Annyira ismerem őket, tudom hogy ők tipikusan azok az emberek akik nem mondják ki feléd, hogy tényleg mit gondolnak, mert nem akarnak semmiféle konfrontálódást. Ha egyenként kérdem, akkor se mondanák meg, mert látszólag mindenkivel jóba vagyok. De a cselekedetük még is mást mutat.

2020. nov. 13. 09:17
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Viccesen kell tálalni a témát, " na mivan haverok a fő parti arc nélkül buliztok" ? :D Érted...


Ha nem nevetnek akkor szerintem egyértelmű....

2020. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na ez jó, ez lehet beadom. :D Köszi szépen.
2020. nov. 13. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!