Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Két nap múlva lesz életem...

Két nap múlva lesz életem első Tinder randija. Mondanátok néhány tanácsot? (27/F)

Figyelt kérdés
3 éve nem volt barátnőm, azóta nem is nagyon próbálkoztam. Most úgy tűnik, hogy a lány szívesen találkozna velem. Viszont mivel eddig egy rövid távú kapcsolatom volt 3 éve, nincs sok tapasztalatom. Nyilvánvalóan nem akarom elrontani az első alkalmat. Mit javasoltok?

2020. nov. 15. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Fogd fel gyakorlàsnak
2020. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
bocs de ezt így nem tudjuk hogy miben hogyan kéne probálkozni. írd már le az okokat. mi célod van vele? mit akarsz tenni az ismeretlen csajjal?
2020. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2: ilyenekre gondoltam: témák, amiket érdemes felhozni; témák, amiket érdemes kerülni. Best practice-ek ahhoz, hogy ne pattintson le 10 perc alatt :D Külföldön élek jelenleg, a lány is külföldi, és nem lenne ellenemre, ha akár össze is jönnénk. Persze ahogy az első is mondja, inkább tapasztálásnak fognám fel az egészet, nem őt venném el feleségül. Bár, ki tudja. :)
2020. nov. 15. 21:33
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

túltolod.

de ennyi év után elmész,aztán ahogy esik úgy puffan.

minél többet csinálod,annál jobban fog menni,annál tudatosabb felépítettebb lesz az egész.

de még egy sikeres rutinos csajozónak is kb 6-8ból 1 jön össze.

ezért nagy reményeket ne építs fel magadban,annál rosszabb.

elmész jól érzed magad és amennyire lehet próbálsz nem megfelelési kényszeres lenni.

2020. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Milyen program lesz? Sétálni mentek, vagy sikerül -e ilyenkor beülni valahová?

Bókolj neki, de ne vidd túlzásba. Legyél érdeklődő, ne beszélj sokat az exedről, csak ha kérdez. Zenei izlés, munka, hobbik stb lehet téma.

Légy úriember, nyisd ki neki az ajtót, ilyen alap dolgok.

2020. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak sétálni tudunk menni.
2020. nov. 15. 22:39
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Biztos felejthetetlen lesz:D
2020. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Ne fűzz hozzá túl nagy reményeket. A csajoknál általában az első "randi" egyben az utolsó is. Ilyenkor jön majd az a rész hogy utána ghost-olni fog.


Igen csak kicsi szokott lenni a sikerráta. Inkább arra törekedj hogy TE jól érezd magad. A csajjal ne foglalkozz annyit mert úgy is fel fogszívódni elég könnyen. Nagyon apró vacak baj is elég hozzá és másnap már vissza sem fog írni neked.

2020. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert! Próbáld lazán kezelni. Ne görcsölj rá, úgy fogd fel, mint egy baráti találkozót. A téma, majd adja magát ugyis. 1-1 bókot ejts el, de ne vidd túl. Csak légy önmagad, mintha egy régi baráttal beszélnél. Ha meg utána eltűnik, akkor eltűnik, lesz más!

Arra gondolj, ha összeilletek ugyis könnyen egy hullámhosszra kerültök és minden adja majd magát. Ha nem illetek össze, akkor legalább az is kiderül és erőlködni meg úgy már felesleges.

Majd akár leírhatod milyen volt, kíváncsi vagyok:)

2020. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jol sikerult! Végén az ágyában kötöttem ki. ;) Pedig tényleg nem vok tapasztalt.
2020. nov. 18. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!