Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mi köze a postásna...

Szerintetek mi köze a postásnak, hogy milyen címről adom fel a csomagot?

Figyelt kérdés
Megkérdezte, hogy "meg tudhatnám miért itt adod fel, mikor szombathelyi cím van ráírva".
2020. nov. 17. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze ahhoz, hogy hová adod fel a küldeményt, - amennyiben értelmezhető a postai szállításhoz a megadott cím és rendezed a kézbesítés díját normálisan. A feladói oldalra viszont azért van szükség, mert előfordulhat, hogy történik valami a küldeménnyel. Elveszik, NEM VESZIK ÁT, egyéb. -Egyébként válaszolhattad volna azt is a kérdésére, hogy "Azért, hogy ön is rajta maradhasson a fizetési listán!", - de semmi értelme nem lett volna ennek. Ha kezelhetetlennek véled a sérelmedet, még mindig ott van a panaszkönyv.
2020. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy itt dolgozom, azért. Csak velem eddig ilyen nem fordult elő, hogy kérdezősködtek volna.
2020. nov. 17. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek kérdező, engem is szoktak faggatni a hülyeségeikkel, pl. 600 000 ft-os villanyszámlát miért nem utalom, miért postán adom fel a csekket. Meg egyéni vállalkozó vagyok, az elején csekken fizettem be az adóimat, volt amikor kérdezgették hogy mivel foglalkozok, aztán megsértődtek mikor közöltem hogy ezt nem szeretném megosztani vele.
2020. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom az zavarta be hogy masik varosban adtad fel mint amit ráírtál. Ha valami gond van akkpr meg ott a csomag szombathelyi címmel meg mondjuk szegedi pecséttel. Valami ilyesmi lehet, de mért nem tőle kérdezted? Elso, nem kelle egybol mindenert panaszkodnieg felkapni a vizet, normális kommunikacio többet ér.
2020. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
2 akkor miert nem az itteni címedet írtad ra? Ez tenyleg nem tul logikus
2020. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mert nincs ottani címem van. Nyilván a sajátomat írtam rá, X városban meg feladtam, ahol éppen ráértem...


Azt konkrétan tudom, hogy budapestiek (egyetem, albérlet) a vidéki otthoni címüket írják rá, mégis megfelel.


Szerintem nincs olyan, hogy csak abban a városban adhatid fel, ahol laksz. Címet meg értelemszerűen a sajátodat írod.

2020. nov. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!