Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy 24 évesne beköptek anyámnak, hogy bementem a postára, meg mertem sétálni egy 5 percet a városban a drogériához?

Figyelt kérdés

Fel nem fogom, hogy valakinek ez a szórakozása, hogy a bolond anyámat hergeli, aki sehova nem engedne.... Élvezi, hogy figyeltethet.


Olyat nem kérek, hogy kamu. Az illetőt tudom ki, sorozatban követ, figyel, de ha leb..aznám,azt is visszamondaná, meg tagadna.


Ez több mint zaklatás, megfigyelni, követni időonttal és ruházattal jelenteni rólam.... Egyébként ráb..szott, mert tudta anyám, meg akkor sem tőlem kérdezi meg, merre voltam, mert legszívesebben a házból nem engedne ki...


2020. nov. 18. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Az a durva, hogy 24 évesen anyuci kisfia vagy és nincs önálló életed, de ahogy látom még igényed sincs rá.
2020. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Miért "durva"? Beteg az anyja, ő pedig valószínűleg egyetemista.

Nem mindenki megy melózni 18 évesen, hogy aztán albérletezzen, majd hitelre vegyen egy szaros lakást.

2020. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha zaklatás, akkor azt jelenteni kell a rendőrségen.
2020. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem van önálló életem, igen egyetemre járok... De még 40 km-rel arrébb is megfigyeltet.
2020. nov. 18. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Micsoda család :D:D
2020. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként kutat a cuccaimban, mindent, még a szemetet is átnéz. Táskámba, telefonomba belenyúl. Amint kimegyek fürödni, ez az első...
2020. nov. 18. 15:23
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
De ez jó neked ugye? :)
2020. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira durvának éreznéd már megszakítottad volna vele a kapcsolatot és nem érdekelne, hogy ki köp be neki.
2020. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is szerette tudni a dolgaimat, amit én ugye huszonévesként nem kívántam kitárni neki, bár hibás voltam abban, hogy rászorultam.

Azt javaslom, hogy az ilyen közeget jobb minél hamarabb elhagyni! Nagy fellélegzés lesz! (Hacsak nem lesz utána még 1 évig üldözési mániád, mint nekem volt.)

Addig fog feletted uralkodni, míg vele laksz. Ha utána is, akkor nagy gond van.

2020. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy utána is fog, 40 km-re elér a keze... Azt sem értem, hogy valaki egy 24 éves nőt követ, megfigyel hogy futhasson az egyértelműen bolond anyámhoz... Mondjuk ki tudja, mit ki nem talál rólam...


Abba belebetegszik, meg nem engedi, ha 5 centit vágatok a hajamból... Komplett beteg, meg ilyeneket talál ki, hogy biztos prosti vagyok, vagy drogos, mert el merészelek menni fogorvoshoz... Meet a drága édes anymá azt sem engedi, hogy orvoshoz menjek és személyes sértésnek veszi. Meg mi az, hogy szülő nélkül ellátnak...


Azt képzeli 10 éves vagyok, meg a tulajdona. BOLOND.


Fürdök, meztelen vagyok, beront, bevágja az ajtót, ez 5 perce volt, csak nézek rá, erre mijt egy félfogyi, "benéztem!", aztná bevágja az ajtó és elmegy apámnak szidni, mert nem viselkedtem megfelelően, mikor rám b..szta az ajtót meztelenül....


De az, hogy megfigyeltet nagyon durva... Ezért nem engedett amúgy Pestre egyetemre, meg mindent megtesz, meg akármire képes, hogy nehogy elköltözzek...


Csak az embereket nem értem, akik segítenek neki...

2020. nov. 18. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!