Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az ilyen kis...

Mit gondoltok az ilyen kis mocskokról akik ezért örülnek a szórakozóhelyek, bárok bezárásának?

Figyelt kérdés

A bezárásokkal a járvány miatt én is egyetértek, ezt bárki előtt vallom!


De vannak akik azért örülnek a bezárásnak mert nincs társasági élete, sehova nem jár és utálja aki szórakozik, társaságba jár.


Egy ilyen jó gyerek, nemrég elégedetten mondta (kiszaladt a száján kb.), hogy nagyon helyes, hogy be van zárva, nem tudnak legalább járni most már discokba, bárokba, stb... Aztán kapkodva hozzátette, hogy csak a védekezés miatt persze.


A lezárás előtti utolsó este amekkora bulik, összejövetelek voltak, másnap felháborodva szidta őket, hogy nem értik meg a veszélyt, hogy nem csak a lezárás miatt kell otthon maradni.


Most elemében van, mert tetszik neki a szürke világ, de általában álszenten reklámozza, hogy a járvány ellen kell védekezni, csak azért mondja ám.



2020. nov. 18. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül "mocskok", de valóban nem szép dolog örülni az ilyesminek.
2020. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha azért tartasz mocsoknak valakit, mert van önálló véleménye, akkor te sem vagy különb, mint akit mocsokként próbálsz beállítani.
2020. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Aki ennek valamilyen kicsinyes okokból örül, az sajnos valószínűleg nem is érti, hogy épp a gazdasági visszaesésnek tapsol. Ez szomorú, de próbálj meg nem foglalkozni vele!


Egyébként nem feltétlenül kell rosszindulatot sem a dolog mögé látni. Én introvertált ember vagyok. Számomra az, hogy itthonról dolgozhatok, nem mozdulok ki, csak a legszükségesebb dolgokért, kifejezetten kívánatos állapot. Nem költök semmi hülyeségre, mert nem tudok. Ez részemre előnyös, csak milyen áron, ugyebár. (Tudom, hogy nem erre a helyzetre vonatkozott a kérdés, de talán kicsit sikerül árnyalni a képet, sokféle ember van.)


Csak annyit kellene megtanulnunk, hogy nem szidunk senkit, nem örülünk senki kárának, nem szólunk bele mások dolgába, és kicsit máris előrébb lennénk.

2020. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Én se igazán az a nagy bulizós típus vagyok. Barátaim sincsenek akivel mehetnék, mindig rossz közegbe kerültem így introvertálttá váltam. Ettől függetlenül semmi bajom sincs azzal, hogy járnak discozni az emberek. Az élet részei ezek, kikapcsolódás mindenkinek jár az pedig legyen saját döntés, hogy ki milyen módon használja ki.


Majd ha egyszer lesznek normális kapcsolataim én is megyek bulizni, de az nem a középiskolás éveimbe lesznek :)

Addig itthon a fotel, hűtőbe a sör, tvben megy a meccs. Élvezzük ki az életet, ne pedig azon rágjuk magunkat, hogy mással mi van. Én ezt az elvet vallom introvertáltként aki sehova nem jár el.

2020. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

"A lezárás előtti utolsó este amekkora bulik, összejövetelek voltak, másnap felháborodva szidta őket, hogy nem értik meg a veszélyt, hogy nem csak a lezárás miatt kell otthon maradni."


Ebben mondjuk egyetértek vele.

AZ, hogy mondjuk szerdától tilos a járványveszély miatt, az nem azt jelenti, hogy kedden még minden rendben volt. Arról nem is beszélve, hogy szerintem nagyon elkéstek ezek az intézkedések. Másfél hónappal előbb kellettek volna. Namost ehhez képest tényleg ostobaság, hogy sokan még az utolsó napon bulizni akartak.

2020. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is örülök ennek, bár csak az a része aggasztó, hogy most hogyan húzzátok le az emberek pénzét a 2 deci cola 600 forint.
2020. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül mocsok valaki attól, hogy nem szeret bulikba járni.
2020. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Engem hidegen hagy de olyan téren tényleg én se sajnalom pket, hogy amit hatos is ír, beülnénk egy haveri társasággal, aztán iszunk valamit már majdnem egy ezres fejenként, legyen egy üdítő vagy egy korsó sör, míg ha boltban vennénk meg harmada lenne, csak ugye hely nincs ahol összeüljünk.
2020. nov. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem azért tartom mocsoknak mert önálló véleménye van.

Ugye csak nem akarod érteni a lényeget?


Ahogy a 7-es sem?

Nem azt írtam, hogy azért mocsok mert ő nem szeret bulikba járni, hanem mert annak örül, hogy más sem tud menni mivel ő sem jár. Másnak se legyen.

Szerintem egyértelmű volt a kérdésből.


Azzal is egyetértek védekezés szempontjából (!) hogy kedden sem kellene menni, ha még lehet is. Nem azt mondom.

Hanem hogy az ilyen álszent módon beszél és nem a védekezés miatt szidta akik szórakoztak még egyet. Hanem mert ő sem jár.



Nem hiszem hogy nem volt érthető.


Ha valaki nem akar szórakozni, nem jár bulizni meg beülni haverokkal, szíve joga. Nem kötelező.

De akkor a minimum hogy ne szidja aki máshogy él, ne akarja őket beállítani elítélendőnek, főleg ilyen álszent módon.


Ő otthonülős, nem szeret kimozdulni, akkor mi fáj neki? Nem is tartozik rá onnantól fogva, nem?

2020. nov. 19. 07:53
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez ugyanolyan, mint aki röhög azokon, akiket rosszul érint a sportlétesítmények bezárása. Aztan jön az otthon is lehet edzeni elcsépelt sablonszöveggel. Tetsziknemtetszik, a kettő nem ugyanaz. Úszni meg lehet a fürdőkádban is, igaz? :D
2020. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!