Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az ilyen kis...

Mit gondoltok az ilyen kis mocskokról akik ezért örülnek a szórakozóhelyek, bárok bezárásának?

Figyelt kérdés

A bezárásokkal a járvány miatt én is egyetértek, ezt bárki előtt vallom!


De vannak akik azért örülnek a bezárásnak mert nincs társasági élete, sehova nem jár és utálja aki szórakozik, társaságba jár.


Egy ilyen jó gyerek, nemrég elégedetten mondta (kiszaladt a száján kb.), hogy nagyon helyes, hogy be van zárva, nem tudnak legalább járni most már discokba, bárokba, stb... Aztán kapkodva hozzátette, hogy csak a védekezés miatt persze.


A lezárás előtti utolsó este amekkora bulik, összejövetelek voltak, másnap felháborodva szidta őket, hogy nem értik meg a veszélyt, hogy nem csak a lezárás miatt kell otthon maradni.


Most elemében van, mert tetszik neki a szürke világ, de általában álszenten reklámozza, hogy a járvány ellen kell védekezni, csak azért mondja ám.



2020. nov. 18. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
9# A szimpla, emberi felelőtlenség és hülyeség kombinációja az, amiről véleményt formált. Azokat zavarja ez, akik szabálykövető magatartást tanúsítanak és mégis benyalják a taplók miatt a vírust. Bár, ahogy olvasom megnyilvánulásaidat, ezt teljesen felesleges neked bővebben kifejteni, - mert úgy sem fogod megérteni az adottságaidnak köszönhetően.
2020. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11

Én nem értem meg? Én éppen hogy értem. Páran játszották meg hogy nem értik.


10.

Jól látod. Ilyet most a lezárások során nem hallottam, de ugyanaz mint amikor az elhízott igénytelen szidja az edzőterembe járókat hogy mind nagyképű bunkó meg nyolc osztályos tanulatlan, stb... Közben járnak oda jogászok, közgazdászok, mérnökök, stb... is edzeni és némelyik nagyon is egyben van.


De persze ő nem azért szidja mert irigy. Egyértelmű.

2020. nov. 19. 13:46
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

Forduljál fel a bulizásoddal együtt te agyatlan mocsok.

Mások sorra betegednek és halnak, de nektek csak a bulizásom jár az eszetek.

(Vagy ami van az eszetek helyén.)

2020. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!