Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Indokolt lenne-e a koronavírus...

Indokolt lenne-e a koronavírus-járvány miatt bevezetni az általános tegeződést az egész országban?

Figyelt kérdés
A járványnak sok negatív hatása van. Beteg, kórházban vagy lélegeztetőgépen fekvő emberek a vírus miatt, illetve bezárt munkahelyek részben a vírus, részben a védekezést segítő korlátozások miatt. Ezért nagyon sok ember szorul most segítségre, akár egészségügyi, akár szociális, akár gazdasági szempontból. Tehát most lenne a legnagyobb szükség az összefogásra. Fizikailag tartani kell a távolságot egymástól, de a lelki távolságot csökkenteni kell, hogy érzékeljük egymás problémáit és összefoghassunk egymásért. A lelki távolság csökkentésének a legegyszerűbb és leghatékonyabb módja pedig az általános tegeződés. Tehát érdemes lenne legalább a járvány idejére áttérni az egész országban a tegeződésre. Mindenki mindenkivel.

2020. nov. 20. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet az általános tegeződés, indokolja ez a járványhelyzet.
Jó ötlet az általános tegeződés, de nem a járvány miatt.
Szükség van a magázásra is, a járványhelyzet miatt
Szükség van a magázásra is, de nem a járvány miatt.
114 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Mindenesetre a vírust már letegeztem: menjél te a....!
2020. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Én pl. tegezve sokkal egyszerűbben el tudok küldeni bárkit a k*rva anyjába, magázva nehezebb. Szóval a lelki távolság csökkentése nem így megy.
2020. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
Ekkora baromságot!😂
2020. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 October15 ***** válasza:
92%
Hát mi Covid-chanal megbeszéltük, hogy miután 3 hete 1 ágyban alszunk ezért már vagyunk olyan viszonyban, hogy tegezzük egymást... XD Az elején eléggé elvörösödtem tőle... meg a 39 fokos láz sem segített a dolgon de mostmár egészen megszoktam. :D Csak valamiért nagyon rá van izgulva a combomra mert az már vagy 1,5 hete zsibbad... XD
2020. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%
Jobbulást @October15!
2020. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
63%
Vannak bajok.
2020. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező!

Csak nem esett a fejedre a zikeja?!

2020. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
82%
Ha vége lesz, akkor meg magázódunk?!
2020. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
14%
Ennyire nincs semmi jó műsor a tévében, hogy ilyenekre is ráérsz?
2020. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora hülyeséget régen olvastam. Nem a tegeződéstől lesz összefogóbb egy társadalom... a Maunika-showban is tegezi egymást mindenféle jöttment, attól még nem összetartóak. Szerintem igenis jó, hogy van egy olyan megszólítási forma, ami kifejezetten a tiszteletet jelképezi, sokkal szebb így a nyelvünk.
2020. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!