Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, ez számít?

Lányok, ez számít?

Figyelt kérdés
Számít hogy egy fiú népszerű vagy sem? Ti inkább népszerű vagy kevésbé népszerű fiúval jönnétek össze? A népszerűt a gimnáziumba értem

2020. nov. 25. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
A népszerű emberek jelleméből kiindulva inkább ne legyen népszerű.
2020. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít. Nem ezen múlik, hogy kedves-e.

Egy népszerűtlen és egy népszerű fiú is lehet bunkó.

2020. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel én alapból egy kicsit csendesebb és zárkózott személyiségű lány vagyok és így ebből kifolyólag nem tartozom a népszerű lányok közzé így inkább egy hozzám hasonló beállítottságú fiút valasztanék és pont nem érdekelne hogy "népszerű " vagy sem
2020. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki a gimiben népszerű, végezheti az utcán vagy egy gyárban megszakadva, míg a kevésbé népszerű lehet a "menő" főnöke. Semmi nem a menő vagy nem menő kérdésen múlik. Sőt, eddig engem nagyrészt akik "menők" voltak a suliban, taszítónak találtam a viselkedésüket, mert nagyképűek, páwák, tiszteletlenek.


Szóval nem, nem számít.

2020. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Viszont a lány aki nekem tetszik elég népszerű. Akkor ne is próbálkozzak nála?
2020. nov. 25. 12:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ. Te milyen vagy? Ő mitől népszerű? Szerinted lenne közös témátok, le tudnád nyűgözni annyira, hogy érdeklődést kelt benne pont te?
2020. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kelts*
2020. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy lenne e. Én elég visszahúzódó vagyok, de hozzám hasonló gyerekekkel nagyon jóba vagyok. De már fél éve elment az iskolás ból
2020. nov. 25. 13:18
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nem számít, de én nem vagyok népszerű, szóval nem tudom hogy egy népszerű lánynak számítana-e
2020. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán a népszerűség számít, hanem az, hogy ne legyen túl magának való, legyen egy normális baráti köre. Úgy gondolom, hogy a barátok hozzátartoznak az emberi léthez, a hiányukra pedig rámehet az ember mentális egészsége.
2020. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!