Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit vegyek az osztalytarsamnak...

Mit vegyek az osztalytarsamnak a karácsonyi húzásra?

Figyelt kérdés
Hobbija a kézilabda szereti a csokit, van egy nyula és fiú.

2020. dec. 2. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno az ilyen húzásoknál mindig azt csináltam, hogy csak bementem egy random ajándékboltba és megvettem az első kacatot, ami jól nézett ki + egy valag csokit, és soha nem panaszkodott senki.


Ha viszont nagyon tanácstalan vagy, és nem tudsz dönteni, esetleg rendelj a netről egy ilyet [link]

Egynek elmegy :D

Meg persze mellé csoki.

2020. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám priviben
2020. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adja magát valami komolyabb csoki.
2020. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, valami kézműves csokit esetleg.


Bár én az ilyen húzásos dolgokat mindig egyenesen és nyíltan elintéztem: odamentem, akit húztam, és elmondtam neki, hogy őt húztam, és mivel nem akarok felesleges sz@rokat venni neki, így megkérném, hogy mondja el mire is lenne szüksége a valóságban, mi az. aminek tényleg örülne. Tudom lehet így oda a "meglepetés varázsa", de biztos lehetsz abban, hogy olyasmit fog kapni, amit nem fog azonnal továbbadni, netán jól a fiókja mélyére bedobni, és örökre elfelejteni.

Eddig ez a módszer nekem bevált, és a megajándékozott is hálás volt, mert olyasmit kapott, amit szeret.

2020. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jók, de 1500ft értékben kell. 😔
2020. dec. 3. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:

egy kézilabda kulcstartót

toffee-t vagy raffaelo-t

nyúltáp XD Annan biztos hasznát veszi amúgy

2020. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
annak*
2020. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Wax lemosó:D Hidd el, örülni fog. De amúgy viccen kívül sok csoki, ha találsz a könyvesboltba, akkor valami kézis könyv, de az nem bizti, hogy lesz 1500 alatt. Ha ügyesen és kitartóan keresel találsz a neten 1200-ért hummeles nadrágot (kézis nadrág), az minden kézisnek alap darab, és jobb ha több van belőle. Remélem tudtam segítni
2020. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!