Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A középsulit ott kellett hagynom családi és magánéleti problémák miatt.Nem jártam csak pár napot.

Azon gondolkodom hogyha elmegyek tanfolyamokra,esti suliba, egyetemre és utána dolgozni akkor fogok tudni ezeken a helyeken barátokat találni vagy csak kozepsuliba tudtam volna?

Sajnos már nem tudom visszacsinálni pedig ha lehetne megtehetnem.Amugy baratkozos természet vagyok,pörgős, sokat beszélek de hallgatni is tudok, extrovertált típus vagyok.

Eddig a sulikba amikben jártam mindig voltak barátaim,de most kicsit szomorú vagyok,hogy lehet az egész életemet elrontottam ezzel.

18 éves lány vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat ❤️



2020. dec. 4. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy kis kiegészítés, elsiklottam az egyetemes rész felett.


Ha tényleg sikerül egyetemre járnod akkor szinte 100% hogy jó társasági életed lesz.


Persze most korona helyzetben mindenkinek rosszabb egy kicsit.

2021. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!