Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kezeljem a környezetem?

Hogy kezeljem a környezetem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom kezelni a környezetemet... szerintem a fél osztály azt hiszi, hogy autista vagyok olyan keveset beszélelek olyanokkal az osztályból akiket kevésbé ismerek, nem szeretném azt, hogyha valakit mellém ültetnek akkor az egész osztály elkezdjen hurrogni, hogy szegény XY mellé (azaz mellém) kell üljön csak azért mert nem vagyok beszédes de amúgy nem zavarok senkit, csak egyszerűen amíg nem kérdeznek addig én nem kezdeményezek beszélgetést, elegem van abból is, hogy úgy beszélnek rólam rosszakat, hogy az nyilvánvaló, hogy én is hallom és úgy teszek mintha nem hallanám csak mert nem tudom lekezelni a dolgot, abból is elegem van ha beszolnak akkor nem bírok mit vissza szolni mert leblokkolok, kevésbé érzem magam értékesnek mert több mint 11 dioptriás szemem van, és az otthoni életem is enyhén szólva nem a legjobb, ez lehet az oka, egyszerűen nem bírok változtatni, légyszi valaki segítsen, mert már nem bírom
2020. dec. 18. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mindig van olyan sajnos, akire így rákapnak az osztálytársai. Nem tudsz valakivel kicsit jobb viszonyt áponi? Az lenne szerintem a legjobb, ha a padtársad felé próbálnál nyitni, ha ő is vevő rá, onnantól már megy! :)
2020. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az extrovertáltak mindig úgy kezelik az intrókat, mint a leprást, ez van. Nem tudsz változtatni, mindig legyél udvarias velük, aztán csináld a saját dolgod.
2020. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!