Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ennyit tudnátok valakiről,...

Ha ennyit tudnátok valakiről, akkor elkerülnétek vagy megpróbálnátok barátkozni vele?

Figyelt kérdés

Egy jóbarátom mostanában rendszeresen egy másik barátjával lóg. Szinte mindig együtt látom őket, mindenhova viszi magával. A hétvégén egy kis baráti iszogatásra is elhozta(megkérdezte előtte) és hát furcsa a srác. Annyit tudtam meg róla, hogy szereti a piákat, a könyveket és a bohócokat. Nem beszélt sokat, de egyébként jó humora van, olyan vigyori, hóbortos gyerek.

Nem tudom hogy álljak hozzá. Olyan furcsa az egész srác, de nem tudom megmondani, hogy miből gondolom ezt. Ti megpróbálnátok barátkozni vele vagy nem?



2020. dec. 19. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes még esélyt adni neki, amikor legközelebb találkoztok, amikor a barátod megint elhívja. Első találkozáskor még nem derül ki feltétlenül minden az illetőről, lehet, hogy a következőn számodra pozitívabb oldalát is mutatja, persze az is lehet, hogy nem.
2020. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt. Úgy állnék hozzá, hogy megpróbálok vele barátkozni, nem is úgy, hogy a legjobb haverok leszünk, csak kicsit megismerni. Aztán ha nem jön be a személyisége, akkor hagynám, és megmaradnánk az ismerős szintjén. Ha viszont mégis szimpatikus, akkor meg meg lehet erősíteni a barátságot.
2020. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!