Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire visel meg, hogy nem...

Mennyire visel meg, hogy nem lehet sehova beülni, nincsenek programok?

Figyelt kérdés
Ha a koronavírusnak csak ezen hozadékát nézed, mennyire visel meg lelkileg?
2020. dec. 21. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Nagyon, teljesen befordultam.
Eléggé, de sok más miatt is aggódhatok.
Nem igazán, így legalább tudok spórolni.
Egyáltalán nem, előtte sem voltam programozós.
44 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Bezárták a termeket. Ez megbocsájthatatlan, annak fényében, hogy a bevásárlóközpontok dugig vannak es még sorolhatnám.
2020. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát, elég rossz, hogy pl a mozik zárva vannak, meg beülős helyek stb... De mint tudjuk, a vírus a boltokban, szupermarketekben nem fertőz...
2020. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Eléggé rossz, hogy nem találkozom így a barátaimmal.
2020. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Én a sportlétesítményeket sajnálom, pl az uszodát csak a hivatalosan versenyzők vehetik igénybe, meg a koripályát is, és ugye utóbbi nálunk erősen szezonális.

Mozit annyira nem sajnálom, edzeni összejárunk pár ismerőssel. A barátaimmal való találkozókat is megoldjuk vagy egymás lakásán vagy szabadtéren.

Engem az jobban megvisel, hogy lassan egy éve nem voltam otthon a szüleimnél, nem láttam az ottani barátaimat és úgy néz ki, hogy anyukám koronás szóval a várva várt közös karácsonynak is annyi (főleg, hogy tavaly nem tudtuk együtt tölteni). Szóval ez sokkal jobban megvisel bárminél, mert rettenetes honvágyam van már.

2020. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Eddig is inkább a szabad levegős, természetbeli programokat szerettem jobban, de azért hiányoznak a koncertek és a spontán programok. Annyira viszont nem visel meg, kellemetlen, de kibírható. Az utazás sokkal jobban hiányzik, főleg, hogy külföldön élek és már lassan másfél éve nem láttam az otthoni barátaim, nekem az egészben ez a legrosszabb.
2020. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Mi ugyanúgy látunk vendégeket, általában férjem barátai jönnek. Bográcsozni ebben az időben is lehet, aki fázik, bejön a házba.

Sőt, céges bulijuk is meg lesz tartva, rendelik a kaját.

Nem mindenhol van teljes zárlat.

2020. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak ez a része nem érint, de amúgy eléggé megvisel, március óta itthon vagyok a családdal, két kisgyerekkel, és az utóbbi időben még sétálni se mehetek le maszk nélkül, kész katasztrófa. Pszichésen nagyon nehéz, fizikailag rendben vagyok, vigyázok magamra.
2020. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

A barátainkkal ígyis találkozunk házibulik keretében, habár ritkábban.


Nekem igazából az a szabadságérzet hiányzik, hogy 8 után kimehessek sétálni, vagy esetleg beülhessek a kocsmába, ha kedvem tartja, de legalábbis ne vonjon maga után büntetést kint a jelenlétem.


De ez is egy olyan dolog, amelyet csak akkor tud az ember értékelni, ha elvesztette azt/lekorlátozták tőle.

2020. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, (és ezen nagyon meglepődtem!) titokban, törzsvendégeknek nagyon sok kocsma nyitva tart. Műltkor kocsiból pont láttuk, hogy a biciklik hogy felsorakoztak egy kocsma mellett.
2020. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Zavar, hogy nem mehetek el, ha unom a vitát itthon. Ennék nyugodtan újra étteremben.
2020. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!