Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen álszentek itt az...

Miért ilyen álszentek itt az emberek?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy kérdést arról, hogy érdemes-e majdnem 40 évesen beiratkozni a jogi karra. Jöttek a sosem késő, a szomszédom unokatesvérének a padtársa 60 évesen kezdte el satöbbi válaszok. Na most ilyenkor azért nincs olyan szempont, hogy jó esetben 45 évesen végzi el, plusz 3 év gyakorlar, 48 évesen lesz pályakezdő... Mondanom sem kell mit jelent ez.

De van más ilyen kérdés is, 160 centi vagyok és 80 kiló, lesz párom. Ó hát hogyne lenne a válaszolók szerint! Hát mindenkinek van/lesz (NEM).


Ezeknek az embereknek nem nagyobb segítség az igazság? Biztos az a legjobb ha hazudnak nekik? És mire jó el a mű-Coelhóság?



2020. dec. 23. 19:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
16%
Te nő vagy?
2020. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%
Mert mit mondjanak? Ha meg azt mondják hogy el van ásva már az illető,akkor meg az a baj. Tanulni lehet 60évesen is, nem mindig a karrier a szempont.
2020. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

ha valaki odaírja, hogy késő, akkor szinte mindig elküldik a qrva anyjába


szerintem mindkét félnek igaza van valamiben, de ezt a kérdést feltevőjének kell éreznie

2020. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%

A fenti esetekben mind a 2-re van reális esély. Jog beválhat még 48 évesen is, de nem lesz könnyű.


160cm-es 80kg-os meg találhat párt. Kolléganőm 160cm és vagy 100kg, és férje van.

2020. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

1-es: igen, nő vagyok.

3-as: és ha elküldenek akkor mi van? Akkor inkább odaírsz valami földtől elrugaszkodott hülyeséget inkább, csak hogy ne küldjenek el? Szerintem inkorrekt a kérdezőkben hiú ábrándokat megerősíteni. Gyanítom közel az 50-hez pályakezdő ügyvédként nem nagyon lehet labdába rúgni. Biztosan van kivétel, de azért jellemzően ez van. Biztosan lehet párja egy 160 centis, erősen túlsúlyos nőnek is, de azért jellemzően nem utánuk kapkodnak a férfiak. Egyszerűen undorító, hogy rossz döntések irányába taszigálnak itt embereket.

2020. dec. 23. 20:05
 6/42 anonim ***** válasza:
92%

Jöjjünk most a példáddal.

Ez a valaki 48 évesen lesz pályakezdő.

És ha ő igy boldog???

Ha ő nem akar ennél többet?

Akkor mivan?

Ne menjen egyetemre,csak mert 48 évesen lesz pályakezdő (de közben boldog lenne!)?

2020. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként én nem kezdenék el 40 évesen egyetemre járni,de valaki igen. És ezzel nincs gond.

Kész.

2020. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
nem szoktam beírni semmit. A többiek meg azt mondanak, amit akarnak, hol szarjam le... semmi közöm hozzá
2020. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt nem mindenki azért tanul, mert feltétlen karriert akár kiépíteni magának belőle. Nálunk is egyetemen volt olyan 40es nő, aki unatkozott a vállalkozása melletti utazásokban meg a rossz házasságában és be iratkozott, hogy újra fiatalnak érezze magát. Másrészt most a válság alatt nem szerencsés a szakmaváltás de egyre felvilágosultabb a munkaerőpiacra a kiégéssel kapcsolatban és egyre könnyebben lehetett váltani más területre a vírus előtt.
2020. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%

Kérdés, hogyha valaki 40 évesen a jogra akar menni, akkor ő vajon nem számolt ki mikor lesz pályakezdő? Mi a baj a 48 évvel? Miért ne tudná eldönteni valaki, hogy mit akar és miért ne kaphatna támogatást?


Az, hogy te korlátos vagy még nem kell mindenkinek annak lenni.

2020. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!